Celsis vs Sporto asociacija „Persvara“ (61:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 01:03 val., peržiūros: 1050

Lapkričio 5 dieną, Garliavos Jonučių vid. mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Celsio" (šeimininkai) ir Sporto asociacijos "Persvara" ekipų. Nors rungtynes kur kas geriau pradėjo "Persvara", tačiau šeimininkai ilgai netruko pagauti reikiamą žaidimo tembrą ir netrukus prisivijo savo varžovus. Ilgosios pertraukos metu ekipas skyrė vos 3 taškai. Tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai žaidė tiesiog nuostabiai. Tai leido jiems atsiplėšti ir iškovoti pergalę rezultatu (61 – 89)

Rungtynių pradžioje svečiai nieko nelaukdami išsiveržė į priekį. Spurtavę (0-13) jie jau pirmosiomis rungtynių minutėmis galėjo džiaugtis dviženkliu pranašumu. Tačiau šeimininkai netrukus atsigavo ir žaidimas išsilygino. Žinoma, pradžioje sukauptas pranašumas svečiams leido kėlinio pabaigoje vis dar turėti 9 taškų pranašumą (16 – 25)

Antrame rungtynių kėlinuke šiek tiek geriau atrodė "Celsio" krepšininkai. Per pirmąsias kelias minutes jie sugebėjo skirtumą sumažinti iki 3 taškų, tačiau svečiai "vietos už vairo" taip ir neužleido. Vos tik "Celsis" priartėdavo 2 a 3 taškais – svečiai tuojau pat smeigdavo taiklų metimą į varžovų krepšį. Visgi "Celsiui" pavyko laimėti šį kėlinuką ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (42 – 45)

Antroje rungtynių pusėje "Persvara" iškart pradėjo imtis iniciatyvos. Jau kėlinio pradžioje, jie vėl gražino sau 9 taškų pranašumą (43-52). Ir nors šeimininkai vėl surengė šiokį tokį spurtą (10-3), ir vėl priartėjo prie varžovų (53-55), kėlinio pabaigoje svečiai paleido 6 metimus be atsako ir po trijų kėlinių buvo priekyje (53 – 66)

Paskutinis rungtynių kėlinukas iškart parodė, jog svečiai "Celsiui" priartėti daugiau nebeleis. Vos kėlinukui prasidėjus jie spurtavo (2-13) ir sugriovė paskutines "Celsio" viltis išplėšti pergalę. Na, o likusi kėlinuko dalis jau buvo tik formalumas. Abi komandos tiesiog sužaidė likusį laiką, ir paskutiniam švilpukui nuaidėjus, Sporto asociacija "Persvara" džiaugėsi užtikrinta pergale 28 taškų skirtumu (61 – 89)

Celsis: Audrius Bartkus – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Pečkaitis – 13 tšk., Mantas Valatkevičius – 11 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“: Karolis Vosylius – 19 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 12 tšk., Grant Aleksa – 10 tšk.

"Celsio" komandos treneris J.Sindaras:
Pritrūko, kad daugiau susirinktume. Ir pradžia buvo nekokia, 0-9 jei neklystu. Poto buvom iki 2, 3 sumažine, bet vistiek.... Liūdna tas, kad suolelis buvo menkas, na o ketvirtam kėlinyje 2 žaidėjai turėjo po 4 pražangas. Jaunesni apibėgo, va ir matos... Individualiai stipresni, pas mus tik vienas normalus didelis žmogus buvo, tai jie daugiau kamuolių pasiėmė tiesiog.

Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)