KTK ‒ Enerstena vs Hipocredit.lt (63:110)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 15 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Hipocredit.lt“ iškovojo 15-ąją pergalę paeiliui

2019 vasario 15 d., Penktadienis, 20:08 val., peržiūros: 579

Vasario 15 d., penktadienį, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „KTK ‒ Enerstena“ (7/8) ir svečiai – „Hipocredit.lt“ (14/0).

Rungtynes „Hipocredit.lt“ iškart pradėjo spurtu 10:0. Ir toliau žaidimo kontrolę laikę svečiai savo rankose po pirmo kėlinuko pirmavo 16:31.

Antrame kėlinuke sužaidus vos kelias minutes po A. Birgelio metimų „Hipocredit.lt“ nutolo 17:38. Ir toliau aukštą žaidimo tempą palaikę svečiai po pirmosios rungtynių pusės jau turėjo solidų pranašumą 26:55.

Trečiame kėlinyje, daugiausia tolimų tritaškių metimų dėka, „Hipocredit.lt“ dar labiau nutolo ir pasibaigus kėliniui jau pirmavo 43:87.

Ketvirtame kėlinyje „KTK ‒ Enerstenos“ tritaškiai šiek tiek leido priartėti – 61:91. Bet „Hipocredit.lt“ rungtynių pabaigą laimėjo 2:19 ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 63:110 (16:31, 10:24, 17:32, 20:23).

„Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:36 val.)Viena koja žaidę „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną pergalę (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo tapo čempionais (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)