Dumblas vs SK „Neveronys“ (63:91)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 00:03 val., peržiūros: 1220

Sekmadienį, lapkričio 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių dvikova tarp pogrupio lyderių – šeimininkų „Dumblo“ bei svečių SK „Neveronių“. Pirmasis kėlinukas buvo sužaistas labai apylygiai, bet pasirodo, kad „Dumblo“ ekipą gelbėjo taiklūs tritaškiai, kurių jie pataikė penkis per pirmąjį ketvirtį. Visgi, per antrąjį bei trečiąjį kėlinį nei vieno tritaškio nepataikę šeimininkai krito į duobę ir visiškai paleido savo varžovus, kurie ir iškovojo gan lengvą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Abi komandos sėkmingai užpuldavo savo varžovų krepšius, tai taikliais tritaškiais, tai taikliais dvitaškiais. Svečių arkliukas buvo greitos atakos, kurių dėka jie pelnė nemažai taškų. Tačiau jiems pabėgti neleido „Dumblas“, o konkrečiai T.Bulotas ir D.Baltrušis, kurie ir pataikė visus penkis komandos tolimus metimus. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 21:22. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Neveronių“ ekipos pranašumas. Jie kėlinuką pradėjo spurtu 9:2 bei įgavo tuomet didžiausią pranašumą šiose rungtynėse. Vėliau „Dumblui“ pavyko stabilizuoti situaciją bei patiems šiek tiek užpulti. Visgi, tuomet svečiai laimėjo dar vieną tokią pačią atkarpą ir įgavo jau 15 taškų pranašumą. Pirmąją rungtynių pusę šeimininkai užbaigė taikliu dvitaškiu bei kiek apkarpė savo atsilikimą – 31:44.

Antrąją rungtynių pusę „Neveronys“ pradėjo įspūdingu 15:0 spurtu bei įgavo jau beveik 30-ties taškų pranašumą. „Dumblas“ turėjo šansą apkarpyti varžovų pranašumą, tačiau jie nepasinaudojo lengvomis progomis ir prametė net penkis baudos metimus iš septynių. Likusią kėlinio dalį komandos užbaigė gan apylygiu žaidimu, tad skirtumas per daug ir nekito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 41:70. Na ir ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. „Neveronys“ jau atleido vadžias ir nebeįdėjo tiek daug pastangų gynyboje, kiek jų įdėjo per antrąjį bei trečiąjį ketvirčius. Komandos paskutinį ketvirtį sužaidė, vėlgi, apylygiai, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 63:91.

J.Virbickas (SK „Neveronys“):
„Na, iš tikrųjų, tokios lengvos pergalės nesitikėjom. Vis dėl to sekmadienis, labai sunki diena daug kam buvo vakar, bet gal tai pridavė daugiau jėgų ir pavyko iškovoti gražią pergalę. Na, o stipresnis manyčiau buvom komandiniu žaidimu.“

V.Pilipaitis („Dumblas“):
„Tiesiog mes nespėjom apsiginti prieš jų šiokį tokį greitą puolimą. Kitas dalykas – ėjom į pagalbą savo žmonėm, tad likdavo laisvi žmonės. Daug darėm klaidų, daug nepataikėm. Savo salėje taip žaisti tiesiog negalima...“

Dumblas: Tadas Bulotas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Deimantas Baltrušis – 11 tšk., Martynas Gustainis – 9 tšk.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Vytautas Žvirblis – 18 tšk., Giedrius Purauskas – 15 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 15 tšk., Edvardas Jašinskas – 14 tšk. (16 atk. kam.)

Pogrupio autsaiderių ir lyderių akistatoje ‒ triuškinanti SK „Neveronių“ pergalė (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:28 val.)Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)