Ryterna Group vs Akademija (58:90)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa

2015 spalio 20 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1422

Antradienio vakarą Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna group“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Tik pirmojo kėlinuko pradžioje „Ryterna group“ sugebėjo pasipriešinti varžovams, o antrajame kėlinyje spurtavę „Akademijos“ ekipa susikrovė triuškinantį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos. „Akademija“ šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 58:90.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau „Akademijos“ ekipos narys, M.Gudeliauskas, individualiais veiksmais padėjo komandai įgyi 8 taškų pranašumą ( 6:14). Per likusias tris minutes „Ryterna group“ sugebjo tik dviems taškais sušvelninti skirtumą – 14:20.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Ryterna group“ niekaip nesurado priešnuodžio prieš kietą varžovų gynybą, o „Akademija“ surengė spurtą net 21:2 ir pranašums išaugo iki 23 taškų ( 18:41). Po minutės pertraukėlės „Ryterna group“ ekipai nepavyko susitvarkyti su puolimu ir sušvelninti skirtumą. „Akademija“ prieš ilgąją pertrauką išlaikė susikrautą pranašumą – 23:46.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Ryterna group“ kibo į atlapus varžovus ir sužaidė sėkmingą atkarpą 8:2, tačiau greitai sulaukė atsako iš svečių ( 33:59). M.Gudeliauskas toliau žaidė nesustabdomai ir didino savo komandos pranašumą. Kėlinuko pabaigoje svečiai pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir pranašumą padidino iki 33 taškų – 43:76.

Lemiamą kėlinukui prasidėjus „Ryterna group“ ekipa turėjo galimybė sušvelninti skirtumą, tačiau nesugebėjo žaidėjai realizuoti baudos metimų ( 49:80). Po taiklaus G.Čiužausko tritaškio metimo skirtumą sumažino iki 30 taškų. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo tik asmeninėmis pražangomis stabdyti „Akademijos“ žaidėją , A.Nausėdą, kuris realizuodavo tik kas antrą baudos metimą. „Akademija“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 58:90.

Po laimėtų rungtynių „Akademijos" ekipos treneris, L.Juknys, kalbėjo:" Lėmė pergalę šiandien mums, tai kad varžovams pagrndinis prioritetas yra Įmonių lyga. C lyga tik pasižaisti. O kitas dalykas, kad turime pakankamai neblogą komandą. Pagrinde tas ir lėmė. Šiaip pirmos rungtynės komandai. Žaidėm savo žaidimą. Nesimatė, kad žaidėjai yra susirinkę po vasaros. Smagiai praleidom laiką ir laimėjom."

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 15 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 13 tšk., Mantas Giedraitis – 6 tšk.

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 31 tšk., Artūras Nausėda – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 16 tšk., Andrius Zareckis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)