Šernai vs Šilainiai (93:32)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 845

Antradienį, lapkričio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šernų“ (3/3) ir svečių „Šilainių“ (1/2) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai vis tolo nuo priešininkų, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė 25 taškai. Po ilgosios pertraukos ir toliau tragiškai krepšį atakavę „Šilainiai“ tik dar labiau klimpo, kuo puikiai naudojosi „Šernai“ ir vieną po kitos rengdami rezultatyvias atakas įgijo net 61-ieno taško pranašumą bei šventė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 93:32 (18:8, 26:11, 26:9, 23:4).

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių į priekį atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. Savo komandos taškų sąskaitą tolimu metimu atidaręs V. Keršpila kiek sušvelnino deficitą. Kiek vėliau, dar keletą taškų iš eilės surinkę „Šilainiai“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau tai buvo jų paskutiniai taškai šiame kėlinuke, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai surinko dar aštuonis ir padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. 18:8.

Antro kėlinuko pradžioje ir toliau pradėtą spurtą tęsė „Šernai“, kurie pelnė dar keturiolika taškų ir pasiuntė priešininkus į nokdauną, įgydami 24-ių taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. Toks abiejų komandų žaidimas tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos pradžios, prieš kurią 25-ių taškų persvara džiaugėsi „Šernai“. 44:19.

Po ilgosios pertraukos prabilo ir „Šernų“ snaiperiai A.Grigaliūnas bei E. Bacevičius, kurie metė taiklius tolimus tritaškius vieną po kito. Jau pačioje kėlinuko pradžioje A. Grigaliūno sėkmingo žaidimo dėka skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, o vėliau kelis tolimu metimus pridėjęs E. Bacevičius išvis atitolino aikštės šeimininkus, kurie po trijų kėlinių turėjo jau net 42-iejų taškų persvarą. 70:28.

Ketvirtame kėlinuke „Šilainių“ košmaras nesibaigė, priešingai, tik dar labiau baisėjo. Jau nuo pat pradžių A. Grigaliūno ir E. Plentos duetas tiesiog naikino priešininkų gynybą, ko pasekoje „Šernai“ surengė spurtą net 20:0, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo net iki nepadorių 62-iejų taškų. Per likusį laiką svečių ekipos žaidėjai dar sugebėjo pasižymėti taškais, tačiau tas nieko nekeitė ir daugiau nei užtikrinta pergale džiaugėsi „Šernai“. 93:32.

Po pergalės nugalėtojų treneris Paulius Juchnevičius tiesiog neturėjo ką pasakyti, teigdamas, jog šiandien ir taip puikiai viskas matėsi.

„Šernai“: Evelinas Bacevičius – 24 tšk., Aivaras Grigaliūnas – 22 tšk. (8 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Egidijus Plenta – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.), Paulius Juchnevičius – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Šilainiai“: Vidmantas Keršpila – 7 tšk., Audrius Brazys – 6 tšk. (15 atk. kam.), Marius Kazickas – 5 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 lapkričio 25 d., 16:01 val.
Tikiuosi to nebus. Prasidės komentaruose visokios konfliktinės situacijos, atsiras nesibaigiančios nesuvestos sąskaitos, kurių galų bus be šansų atrinkti
Anonimas2015 lapkričio 25 d., 00:16 val.
galetu KKL idiegti nauja funkcija sukurk savo antraste, kaip kad delfis padare. As pvz pavadinciau straipsni "Sernai iskniso Silainius|"
„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)