KAUNO RAMI vs ROBOTUKŲ ARMIJA (69:76)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Atkakliose ir permainingose rungtynės pergalę šventė „Robotukų armija“

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 2834

Sekmadienį (04.22), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio C lygos „Top Sport“ pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Robotukų armija“ (svečiai) komandų. Rungtynes geriau pradėj svečiai, kurie geriau sužaidę pirmąjį ketvirtį išsiveržė į priekį 20:13. Antrajame kėlinyje vyko gana lygi, atkakli ir permaininga kova, o įpusėjus mačui rezultatu 39:37 priekyje buvo „Robotukų armija“. Trečiajį kėlinį vėl kur kas sėkmingiau sužaidė svečiai, „Robotukų armija“, kurie laimėjo ketvirtį 20:10 bei padidino savo pranašumą iki 12 taškų (59:47). Nors „Kauno Rami“ ir nesiruošė sudėti ginklų ketvirtajame kėlinyje, svečiai, daugiausiai tolimų metimų dėka, sugebėjo išlaikyti persvarą ir laimėti rungtynes. Finalinis švilpukas užfiksavo „Robotukų armijos“ pergalę rezultatu 76:69 (20:13, 19:24, 20:10, 17:22).

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai užbaigtomis abiejų komandų atakomis ir sužaidus pusantros minutės pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus, 4:4. Iki pat kėlinio 7 minutės vyko lygi ir atkakli kova, bet kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę „Robotukų armijos“ krepšinininkai įgijo 7 taškų pranašumą (20:13).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkams, „Kauno Rami“ komandos krepšininkams, įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas tapo lygus (26:26), o sužaidus 7 minutes antrajame kėlinyje „Kauno Rami“ sugebėjo išsiveržti į priekį 28:26. Vis dėlto kėlinio pabaiga vėl geriau sužaidė „Robotukų armijos“ ekipa ir prieš ilgąją pertrauką svečiai priekyje 39:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami“ komandai, po taiklaus Tomo Petrošiaus dvitaškio metimo su bauda, pavyko išlyginti bei persverti rezultatą savo naudai (40:39), o po taiklaus Manto Karausko tritaškio ir padidinti pranašumą iki 4 taškų (43:39). Svečiai, „Robotukų armija“ komandos krepšininkai, nesutriko ir laimėję atkarpą net 18:0 ne tik išsiveržė į priekį, bet ir įgijo 14 taškų pranašumą (57:43), o kelinį laimėjo 59:47.

Ketvirtasis kėlinys taip pat vyko gana atkakliai. Vis dėlto didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Robotukų armijos“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir neleido „Kauno Rami“ komandai priartėti. Daugiausiai „Robotukų armija“ komandos žaidėjo Karolio Meilūno pastangomis ketvirtajame kėlinyje, kuriame jis pelnė 15 iš 17 komandos taškų, svečiams pavyo išlaikyti 7 taškų persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu 76:69.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno Rami“ komandos treneris kalbėjo: „Atėjom tik penki žaidėjai, turbūt, kiti turi kur kas svarbesnių reikalų nei ketvirtfinalis. Stengėmės, kovojome ir stengsimės tą daryti antrose rungtynėse. Tiesiog trūko daugiau žaidėjų, pradžioje sunku buvo gintis, kad neprisiringtume pražangų, o gale ką galėjom, tą padarėm“.

Po laimėtų rungtynių „Robotukų armiją“ komandos treneris kalbėjo: „Sunkiai, tačiau pavyko įveikti, manome, stipriausią ekipą „Iššūkio taurėj“. Geras nusiteikimas ir tikėjimas savo komanda ir buvo rankas į pergalę“.

„Kauno Rami“: Šarūnas Petraitis (27 tšk., 6 atk. kam.), Mantas Kurauskas (22 tšk., 12 atk. kam.), Tomas Petrošius (12 tšk., 10 atk. kam.).

„Robotukų armija“: Karolis Meilūnas (37 tšk., 6 rez. perd.), Arūnas Eitutis (14 tšk.), Ignas Kaminskas (10 tšk., 10 atk. kam.).

Forto Amicus - 2 po gražios ir permainingos kovos palaužė Robotukų armiją (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 20:48 val.)"KMAIK & Brevitra" atsirevanšavo "Robotukų Armijai" (2012 kovo 13 d., antradienis, 23:45 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)Gausiai susirinkę "KK Snaiperiai" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)Po didžiosios pertraukos persvarą įgiję "Kauno rami" iškovojo sunkią pergalę svečiuose (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kauno RAMI" atkrintamąsias pradėjo pergale prieš "SLKALDK Akademiją" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Kauno NTI - PN" turėjo pripažinti "Robotukų Armijos" pranašumą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:56 val.)"Kauno rami" iškovojo nelengvą pergalę išvykoje ir sugrįžo į pagrindinį "C" lygos turnyrą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:52 val.)