Kulautuva vs Compensa (58:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“

2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 22:47 val., peržiūros: 1187

Vasario 26 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose dėl patekimo į kitą etapą kovojo „Kulautuva“ ir aikštės svečiai „Compensa“. Per pirmąjį kėlinį susikrauta 9 taškų persvara svečiams prognozavo gerą ateitį, kadangi iš praeitų tarpusavio rungtynių jie turėjo 10 taškų pranašumą, kurį šeimininkams reikėjo panaikinti norint žengti toliau čempionate (13:22). Po antrojo kėlinio skirtumas sumažėjo (28:34). Trečiajame kėlinyje pradėjo grįšti intriga, po 30 minučių žaidimo rezultatas buvo 45:48. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkams net pavyko persverti rezultatą, tačiau dėka 8 iš eilės M.Sakalio taškų „Compensa“ atsilaikė ir laimėjo rezultatu 58:64.

Pirmąjį kėlinį „Compensa“ pradėjo šešiais M.Sakalio taškais, šeimininkai į tai atsakė 3 taikliais tritaškiais, tačiau pralaimėta atkarpa 0:12 lėmė kad vienu metu svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 15 taškų skirtumu. „Kulautuvai“ besibaigiant kėliniui pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų ir išlaikyti viltis įveikti tik šešiese susirinkusius svečius.

Antrajame kėlinyje pradėjo išryškėti šeimininkų taktika, jie metė beveik tiek pat tritaškių kiek dvitaškių, gaila kad dauguma skriejo pro šalį, visgi „Compensa“ irgi susigundė šia taktika ir metė net daugiau tritaškių nei dvitaškių, o taiklus buvo tik vienas metimas. Pasinaudoje varžovų netaikliais metimais „Kulautuva“ žaidėjai pradėjo mažais žingsniais mažinti skirtumą. (28:34)

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau tendencija išliko, skirtumas nežymiai tirpo. Po paskutinėmis sekundėmis pataikyto A.Latvelio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų ir intriga persikėlė į lemiamą ketvirtį (45:48)

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo įspūdinga gynyba ir rezultatyviomis atakomis, per pirmąją kėlinio dalį svečius išgelbėjo du J.Medekšo tritaškiai, šeimininkai per tą laiką pelnė 12 taškų ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Svečiai gana greitai išlygino rezultatą ir jiems nebuvo kur skubėti kadangi jie turėjo 10 taškų pranašumą įgytą praeitose tarpusavio rungtynės. „Kulautuva“ stengėsi gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau visi skriejo pro šalį, o savo šou surengęs M.Sakalis užtvirtino pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 58:64.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Samuolis sakė: Džiaugiamės kad laimėjome, tikėjomės lengvesnės kovos. Tolimesni tikslai išlieka aukščiausi, tikimės patekti tarp 4 stipriausių komandų.

Š.Mačiulis rungtynes komentavo nenoriai: Šiandien buvo paskutinės rungtynės, kurios nenusisekė, tad nuotaikos prastos.

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 26 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Arnas Latvelis – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Šarūnas Mačiulis – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Compensa: Mindaugas Sakalis – 23 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justas Medekšas – 18 tšk., Mindaugas Samuolis – 12 tšk.

„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Kulautuva“ iššvaistė 18 taškų pranašumą ir pralaimėjo „Komandai X“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)