BC „Straight“ vs Lituanica (60:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 17 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas

2015 vasario 17 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1058

Antradienio vakarą KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse BC „Straight“ ir „Lituanica“ stojo į pirmąją atkrintamųjų dvikovą. Kaip kai kurie statistikos analitikai ir prognozavo, šis susitikimas buvo paremtas gynyba, o puolimas liko toli antraplaniame vaidmenyje. Šeimininkai laikyti poros favoritais praktiškai viso susitikimo metu laikė iniciatyvą savo rankose ir buvo gerokai arčiau pergalės. Bene vienintelis apmaudus dalykas BC „Straight“ ekipai buvo tai, kad jie iššvaistė 15-os taškų pranašumą ir į atsakomąją dvikovą nusineš 10-ies taškų persvarą (60:50).

Pirmąjį susitikimo kėlinuką BC „Straight“ pradėjo išties grėsmingai. Savo gynybos gniaužtuose suparalyžavę „Lituanicos“ gynybą šeimininkai ėmė dominuoti aikštėje. Daugiau nei pusę kėlinio svečiai turėjo tenkintis vos dviem surinktais taškais, kai tuo tarpu BC „Straight“ per tą patį laiką surinko 13. Vis tik, ketvirčiui baigiantis „Lituanica“ kiek pataisė padėtį ir savo atsilikimą sumažino iki 6-ių taškų (13:7). Kėlinuką dvitaškiu užbaigė šeimininkai (15:7).

Prasidėjus antrajam kėlinukui svečiai savo deficitą sumažino iki 4-ių taškų (17:13). Tačiau ilgainiui žaidimas išsilygino ir komandos pradėjo rungtyniauti panašiu tempu. Šis ketvirtis ir vėl negalėjo būti įvadintas kaip labai rezultatyvus. Abi varžovės per antrąjį kėlinuką pelnė po 13 taškų ir prieš ilgąją pertrauką ekipas skyrė tie patys 8 taškai (28:20).

Nors antroji rungtynių pusė prasidėjo keturiais iš eilės BC „Straight“ pelnytais taškais, tačiau čia pat „Lituanica“ atsakė 5-iais iš eilės taškais (32:25). Šeimininkai pasižymėjo taikliu tolimu metimu, kuris vėl atskirtį tarp komandų padidino iki dviženklės (35:25). „Lituanica“ ir toliau neketino pasiduoti be kovos. Dar 6 iš eilės pelnyti svečių taškai skirtumą tarp ekipų sumažino iki 4-ių taškų (35:31). Nepaisant to, BC „Straight“ kėlinuką užbaigė gerokai sėkmingiau ir prieš lemimą ketvirtį turėjo 9-ių taškų pranašumą (45:36).

Prasidėjus ketvirtajam kėlinukui atskirtis tarp komandų padidėjo iki 14-os taškų (50:36). Kėliniui persiritus į antrąją pusę ekipas jau skyrė rekordinė 15-os taškų riba (58:43). Nors ir turėdami pakankamai nemenką taškų bagažą BC „Straight“ vyrai neturėjo atsipalaiduoti, nes taškų skirtumas gali būti svarbus atsakomosiose rungtynėse. Vis tik, šeimininkai kiek atleido vadžias ir tuo pasinaudoję „Lituanicos“ krepšininkai skirtumą sumažino iki 10-ies taškų (60:50).

Atsakomosiose rungtynėse „Lituanica“ turės panaikinti 10-ies taškų deficitą, jei norės žengti į kitą atkrintamųjų etapą.

Po susitikimo BC „Straight“ komandos treneris Edvinas Rinkevicius kalbėjo: „Šios rungtynės buvo vienos iš baisesnių šį sezoną. Nepavyko nei užspausti varžovų, nei apsiginti, nei išnaudoti savo ūgio ir kiekybės pranašumo. Atrodėme kiek apsimiegoję, nerinkome lengvų taškų ir to pasekoje gavosi taip, kad pačiam neužpuolus tampa sunkiau gintis. Atrodo, jog mūsų komandos kreivė ima kristi žemyn. Galbūt išsisėmėme (juokiasi). Dešimties taškų pranašumas, kuriuo laimėjome šiandien, prieš kitas rungtynes bus tarsi nieko. Varžovai rungtyniau savo salėje, kur jie yra įpratę žaisti, prie savų lankų ir manau, kad bus labai sunku“.

BC „Straight“: Vilius Ramonas – 19 tšk., Mantas Ungurys – 12 tšk., Laimonas Garnelis – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 12 tšk., Dmitrij Kvitka – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Dirkstys – 7 tšk. (6 perimt. kam.)

BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 00:00 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Straight“ komanda netikėtai įveikė svečius iš Kėdainių. (2015 vasario 24 d., antradienis, 23:16 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Lituanica“ toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:20 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)BC „Straight“ įveikę „vaistinė.lt“ komandą išliko be pralaimėjimų (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 21:59 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)