KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs LITUANICA (61:53)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 16 d., Antradienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale

2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 09:22 val., peržiūros: 1488

Balandžio 16 dieną, 17.15 val., “Kauno Technikos Kolegijos” sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno Technikos Kolegija“ (šeimininkai) ir “Lituanica” (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp šių komandų (primename, kad kova vyks iki dviejų pergalių). Puikiai pirmąjį kėlinuką sužaidę šeimininkai pasiekė solidų – daugiau nei dešimties taškų pranašumą. Būtent idealiai sužaista rungtynių pradžia leido „Kauno Technikos Kolegijai“ visą laiką išsaugoti maždaug dešimties taškų pranašumą. Nors svečiai vienu metu buvo priartėję iki 7 taškų, bet perlaužti rungtynių eigos jiems nepavyko ir svarbi pergalė atiteko „Kauno Technikos Kolegijai“. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:53.

Nepilnos sudėties atvykę svečiai rungtynių pradžioje pateko į gilią duobę ir jau pirmosiomis minutėmis paleido varžovus į priekį. Demonstruodami puikų susižaidimą ir vienas kito supratimą šeimininkai greitai rinko taškus, labai sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir jau pirmame kėlinuke nutolo, pasiekdami daugiau nei dešimties taškų pranašumą. Po sėkmingo starto „Kauno Technikos Kolegijos“ žaidimas išsiderino ir dabar aikštelėje jau vyko lygi kova taškas į tašką. Abi komandos neišvengė klaidų, žaidėjai dažnai paskubėdavo ar neišnaudodavo pasitaikiusių progų. Po nerezultatyvaus antrojo ketvirčio šeimininkai galėjo jaustis saugiai, komanda pirmavo 15 taškų skirtumu, rezultatu 35:20.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė gana banguotai, bet reikšmingas lūžis taip ir neįvyko. Tarsi nujausdami pergalę šeimininkai ėmė žaisti kuo paprasčiau, atakavo tik iš dvitaškio zonos, rengė ilgas atakas. Tačiau su kiekviena minute jų žaidime vis gausėjo klaidų, o varžovai suskubo tuo pasinaudoti. Lyderio vaidmens „Lituanicos“ gretose ėmėsi D.Maciulevičius, kurio dėka skirtumas pradėjo tirpti. Likus žaisti mažiau nei pusę ketvirtojo kėlinuko komandas skyrė tik 7 taškai ir svečiams sužibo nedidelė viltis. Tačiau „Kauno Technikos Kolegija“ nesubyrėjo, o protingas žaidimas paskutinėmis minutėmis leido išsaugoti svarbią pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:53.

Po rungtynių „Kauno Technikos Kolegijos“ komandos žaidėjas V.Dirgėla kalbėjo: „šiandien varžovai žaidė nepilnos sudėties, dėl ankstyvo rungtynių laiko jiems negalėjo padėti keletas krepšininkų, tad antrosios komandų rungtynės bus daug atkaklesnės, beto abiems komandos šiandien labai trugdė pro langą spiginusi saulė“.

"Kauno Technikos Kolegija": M.Dirgėla 19, N.Aleknavičius 13, S.Vaitkus 10, J.Mašeckis 10 (5 rez. perdavimai).

"Lituanica": D.Maciulevičius 25 (6 išpr. pražangos), A.Okulič-Kazarinas 10, A.Šimaitis 8.

"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno technikos kolegija" su kaupu atsirevanšavo "BC Straight" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:03 val.)"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)