Ariogala vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (90:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą

2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 1390

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ariogala“ ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“.

Rungtynes BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pradėjo sausa atkarpa, tačiau „Ariogala“ surengė penkių minučių spurtą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:7). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai atlaikė varžovų puolimą, kur išlaikė pranašumą savose rankose ( 19:13). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Ariogala“ toliau puikiai stabdė varžovų puolimą ir išlaikė turėtą pranašumą savose rankose – 35:28

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir su kiekviena minute didino pranašumą, o prieš ketvirtą kėlinuką komandas jau skyrė 20 taškų ( 61:41). Lemiamas kėlinukas buvo formalumas. „Ariogala“ be didesnio vargo išsaugojo susikrautą pranašumą ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 90:57 (19:13, 16:15, 26:13, 29:16)

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Ariogala buvo neįkandamas riešutas BC Audrupio ‒ Bonauto.lt krepšininkams (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)