Omega vs Vilmista (52:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 20:40 val., peržiūros: 1143

Penktadienį, lapkričio 14 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje savo jėgas išbandė "Įmonių" lygos, B pogrupio komandos – "Omega" (šeimininkai) bei "Vilmista" (svečiai). Visas rungtynes komandos kovojo taškas į tašką ir nugalėtoją nuspėti buvo sunku. Permainingai žaidusi svečių ekipa vis dėl to šiandien buvo stipresnė bei iškovojo pergalę rezultatu 52:57.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie spurtavo 2:8 ir iškart įgijo šešių taškų pranašumą. Po to komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, "Omegos" žaidėjas R.Brovka pelnė šešis paeiliui komandos taškus ir išlygino rezultatą. Visgi, kėlinį taikliu dvitaškiu pabaigė svečiai, kurie ir pirmavo po pirmojo ketvirčio rezultatu 10:12. Antrojo kėlinio pradžia per daug nieko nekeitė ir komandas skyrė vos keli taškai. Tačiau kėlinį "Omegos" krepšininkai baigė spurtu 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 25:19.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo užsivedę bei pelnė dvyliką taškų be atsako, taip persverdami rezultatą. Vėliau šeimininkai priartėjo ir net persvėrė rezultatą, tačiau kėlinį sėkmingiau baigė svečiai, kurie pelnė paskutinius penkis taškus ir susigrąžino pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas 36:38. Ketvirtasis kėlinys vis dar nieko gero nežadėjo, nes į taiklius varžovų metimus "Vilmistos" žaidėjas M.Vilimas atsakė pataikydamas tris tritaškius. Kėliniui įpusėjus, šeimininkai persvėrė rezultatą ir turėjo minimalų pranašumą. Tačiau po to svečių žaidėjas T.Raulušavičius pataikė du tritaškius bei persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Po to svečiai savo pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais bei pasiekė pergalę rezultatu 52:57.

Omega: Povilas Liesis – 12 tšk., Tadas Vaitkevičius – 10 tšk., Ričardas Brovka – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Vilmista: Tomas Raulušavičius – 15 tšk., Mantas Vilimas – 15 tšk., Egidijus Plenta – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)Fenomenalus Justino Pavlavičiaus pasirodymas leido „KAMS“ iškovoti pergalę. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:36 val.)„Vilmista“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:12 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)Po pratęsimo laimėjusi „Omega“ keliauja į ketvirtfinalį. (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:11 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)