BC „Sporto fėja“ – Detagama vs DNC – Sport Fairy (70:76)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza

2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 21:40 val., peržiūros: 1826

Penktadienį, balandžio 17 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių mažojo finalo rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusios BC „Sporto fėjos & Detagamos“ ir svečių „DNC – Sport Fairy“ ekipų. Rungtynes žymiai geriau pradėję svečiai iškart atitrūko, tačiau ilgai netrukus žaidimas išsilygino ir abi komandos žaidė gana atkaklų krepšinį. Vis tik, ketvirtame kėlinuke ėmė ryškėti „DNC – Sport Fairy“ ekipos pranašumas, kurie, po kelių sėkmingai sužaistų epizodų, išsiveržė į priekį bei išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos, kas reiškė bronzos medalius. 70:76 (19:16, 13:19, 19:19, 19:22).

Susitikimo pradžioje žymiai geriau atrodė svečių krepšininkai, kurie vieną po kitos rengė rezultatyvius išpuolius ir įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi ekipos didžiąją dalį taškų rinko baudos metimais. Vis tik, pirmojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę BC „Sporto fėja & Detagama“ sugebėjo įjungti aukštesnę persvarą ir surengti spurtą 10:0, kuris truko iki pat kėlinio pabaigos ir leido persverti rezultatą savo naudai. 19:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir vėl kiek geriau rungtyniavę svečių krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, kiek geriau atrodę „DNC – Sport Fairy“ ekipos krepšininkai įgijo dešimties taškų pranašumą, tačiau ir vėl ketvirčio pabaigą geriau sužaidusi BC „Sporto fėja & Detagama“ sumažino savo deficitą iki trijų taškų. 32:35.

Po ilgosios pertraukos Dariaus Gvildžio kariauna ir vėl atsigavo, ko pasekoje perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau visiškai atsipalaiduoti neketinę svečių ekipos žaidėjai netrukus susigrąžino pranašumą į savo rankas. Kiek vėliau dar kartą spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti penkių taškų persvarą, tačiau šįkart kėlinuką geriau užbaigė „DNC – Sport fairy“ ir susigrąžino trijų taškų persvarą. 51:54.

Paskutinio ir lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, todėl skirtumas tarp jų daugmaž išliko toks pats. Vis tik, įpusėjus ketvirtam kėlinukui septynis taškus iš eilės pelnę „DNC – Sport Fairy“ ekipos krepšininkai atitolo nuo varžovų ir įgijo saugesnį devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką BC „Sporto fėja & Detagama“ bandė vytis priešininkus, tačiau šie neleido grąžinti intrigos ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą džiaugėsi bronzos medaliais. 70:76.

Trenerių komentarus išvysite video reportaže.

Rungtynių MVP buvo išrinktas Giedrius Jevstignejevas.

BC „Sporto fėja – Detagama“: Klaidas Jankaitis – 15 tšk., Leonardas Ivanovas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Arūnas Rimas – 13 tšk.

„DNC – Sport Fairy“: Andrius Gedminas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk., Karolis Meiliūnas – 9 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 23:51 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)Darniai rungtyniavusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ nušlavė nepilnos sudėties „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:12 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)