KMAIK vs ASU dubleriai (89:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 27 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„ASU dubleriai“ po įtemptos kovos palaužė „KMAIK“ ir žengė į pusfinalį

2018 kovo 27 d., Antradienis, 19:20 val., peržiūros: 431

Antradienį, kovo 27 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „KMAIK“ bei svečių „ASU dubleriai“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame ketvirtfinalyje, o pirmosiose rungtynėse pergalę šventė šiandieninė svečių ekipa. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau vėliau jie perleido iniciatyvą savo varžovams. Visgi, kuomet reikėjo, jie susiimė ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pademonstravo neblogą gynybą ir gerą puolimą. Tai leido jiems per keturias minutes įgyti jau dviženklį pranašumą. Tačiau per likusą kėlinio dalį visi šitie stebuklai baigėsi ir „KMAIK“ ramiai sugrįžo į rungtynes, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:19. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie persvėrė rezultatą ir dėka taiklių tritaškių, kurį laiką išsaugojo pranašumą savo rankose. Per likusį kėlinuko laiką, pirmaujanti komanda dar pasikeitė kelis kartus, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:50.

Trečiojo kėlinio pradžioje „KMAIK“ ekipai buvo pavykę įgyti jau aštuonių taškų pranašumą, tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė „ASU dubleriai“ bei kirpo savo deficitą iki minimalaus. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 73:70. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir netrukus įgijo kelių atakų pranašumą. Tuomet neblogą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir netrukus išlygino rezultatą. Visgi, lemiamais rungtynių momentais pranašesni buvo „ASU dubleriai“, kurie ir iškovojo pergalę bei žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 89:94.

Arnas Bulys („ASU dubleriai“):
“Pergalę nulėmė ilgesnis mūsų suolelis. Tris kėlinius su varžovais kovojom lygiai, bet ketvirtajame kėlinyje jie pavargo ir tuo mes pasinaudojome. Džiaugiamės patekę į pusfinalį“.

„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:40 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)