Sportija vs Kauno NTI-PN (41:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 29 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą

2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 03:51 val., peržiūros: 729

Balandžio 29'ąją dieną, kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje, pataisos namuose, įvyko Pavasario "sportturas" taurės, (iššūkio taurės) ketvirtfinalis. Jame susigrūmė „Kauno NTI ‒ PN“ (šeimininkai) ir "Sportija". Aidint, labai garsiam, sirgalių palaikymui, šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę, rezultatau (56 – 41, ir žengia į iššūkio taurės ketvirtfinalį.

Rungtynės prasidėjo stebėtinai nerezultatyviai. Iš pat pradžių apsikeitę keliais taikliais metimais, abi komandos pradėjo labai daug klysti, ir praktiškai nieko nepataikyti. Pirmasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus. Jį trimis taškais laimėjo šeimininkai (9 – 6)

Antrąjame kėlinuke, šeimininkai pradėjo po truputį bėgti nuo varžovų. Jiems žaisti sekėsi tiesiog geriau. Tuo tarpu svečiai toliau nemažai klydo. Šis kėlinukas baigėsi (17 – 12) šeimininkų naudai, ir ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (26 – 18) „Kauno NTI ‒ PN“ naudai.

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai visiškai perėmė žaidimą į savo rankas. Jie pradėjo kėlinį spurtu (22 -2), ir įpusėjus trečiam kėliniui, pirmavo dvigubu rezultatu (40 – 20). Nors kėlinio galą geriau seskėsi sužaisti svečiams, tačiau po trijų kėlinukų, šeimininkai vistiek turėjo solidžią, dviženklę persvarą (44 – 30)

Paskutinis rungtynių kėlinukas, jau buvo tarsi formalumas. Ypač tada, kai šeimininkai, vėl gi pradėdami kėlinuką sėkmingiau susigražino dvidešimties taškų persvarą. Kad ir kaip svečiai stengėsi nepasiduoti, ir sukurti stebuklą šiose varžybose, jiems to padaryti nepavyko. „Kauno NTI ‒ PN“ laimėjo aštuntfinalį rezultatų (56 – 41), ir keliauja į iššūkio taurės ketvirtfinalį.

Naudingiausi žaidėjai:

Sportija: Mantas Lapinskas – 11 tšk., Lauras Mizgeris – 11 tšk., Andrius Mačiulis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 16 tšk., Justinas Atkočaitis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 10 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Sporto Manija ‒ Ekodora“ pranoko „Sportiją“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:24 val.)A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.)BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)