Šančiai vs Lietuvos geležinkeliai (55:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes priekyje žengę „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su „Šančiais“

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 20:29 val., peržiūros: 1015

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Šančių“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Žymiai geriau startavę svečių krepšininkai beveik visas rungtynes laikė iniciatyvą bei pasiekė pergalę rezultatu 55:64 (12:20, 22:15, 15:16, 6:13).

Susitikimą žymiai geriau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“ ir iškart nutolo nuo varžovų trylikos taškų skirtumu. Vis tik, ketvirčio pabaigoje atsibudę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki aštuonių taškų. Antrame kėlinuke ir toliau rezultatyviau žaidę „Šančiai“ prisivijo priešininkus iki vieno taško. Kurį laiką tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau po poros sėkmingų išpuolių svečiai ir vėl atitrūko. Nepaisant to, pabaigoje ir vėl geriau pasirodę „Šančiai“ sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. 34:35.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams buvo pavykę perimti iniciatyvą, tačiau pačiu laiku susiėmę „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkai surengė spurtą 0:9 ir vėl atitrūko. Nepaisant to, eilinį kartą pabaigoje geriau rungtyniavę „Šančių“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Vis tik, jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę ir visus reikalus išsprendę svečiai įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat pabaigos. 55:64.

„Šančiai“: Karolis Armalis – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tomas Juknaitis – 15 tšk., Andrius Šližys – 6 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“: Tadas Šimkus – 22 tšk., Simas Ragauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė pergalę pažemindami „Alumnitą“ (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:36 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Alumnita neatlaikė komandos Šančiai gero žaidimo (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 16:39 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)