Celsis vs Autotoja (70:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą

2015 balandžio 28 d., Antradienis, 23:26 val., peržiūros: 1268

Antradienį, balandžio 28 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės pusfinalis tarp vietos „Celsio“ ir svečių „Autotojos“. Tai buvo lemiamas šių dviejų komandų mačas, kadangi komandos buvo pasidalinusios po vieną pergalę prieš tai vykusiose varžybose. Šių rungtynių pirmoje pusėje komandos žaidė gan apylygiai, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo „Autotojos“ komandą. Visgi, trečio kėlinio šturmas leido „Celsiui“ susikrauti dviženklį pranašumą ir jį išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, kas lėmė jų patekimą į finalą.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir įsiveržė į priekį 2:7. „Celsiui“ ilgą laiko tarpą sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį, nors metimai ir būdavo iš gerų padėčių, tiesiog jie buvo netaiklūs. Tuo pasinaudojo „Autotojos“ ekipa ir netrukus padidino savo pranašumą iki devynių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje „Celsiui“ pavyko pralaužti ledus. J. Svirkos vedina komanda kėlinuką užbaigė 9:0 spurtu ir taip išlygino rezultatą – 15:15. Antrasis kėlinys buvo gan atkaklus. Komandos kėlinuko pradžioje žaidė apylygiai, tačiau vėliau „Autotoja“ įgavo smulkų pranašumą, kurį jiems ir sekėsi išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:34.

Trečiąjį kėlinuką „Celsis“ pradėjo tolimu taikliu metimu, bet į jį „Autotoja“ atsakė dvitaškiu. Visgi, tai buvo paskutiniai svečių komandos taškai per gana ilgą laiko tarpą. „Celsis“ tiesiog dominavo šiame kėlinyje. Per likusią kėlinuko dalį jie surengė 20:5 spurtą bei įgavo dviženklį pranašumą, kuris leido pasijausti kiek saugiau – 54:41. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir toliau pademonstravo geležinę gynybą. Per trečiąjį kėlinį leidę įmesti vos 7 taškus, per ketvirtąjį leido 10. „Celsio“ puolimas ir toliau buvo geresnis nei varžovų, tad šeimininkai po truputį didino savo pranašumą ir taip iškovojo įtikinamą pergalę bei kelialapį į finalą, rezultatu 70:51.

Celsis: Julius Svirka – 27 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Krukonis – 11 tšk., Mantas Valatkevičius – 9 tšk.

Autotoja: Mantas Kvedaras – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Žydrūnas Kaminskas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Renatas Issak – 9 tšk. (12 atk. kam.)

J.Sindaras („Celsis“):
„Tiesiog labai gera sąveika tarp aukštaūgių ir antros grandies žaidėjų. Šiaip tai, šioje serijoje laimėdavo komanda, kuri rungtynių pradžią sužaisdavo geriau. Šįkart pradžia geresnė buvo priešininkų, bet paskiau, kažkaip tai pasisekė tokį ramų, paprastą žaidimą propoguoti. Tokį pusiau gatvės krepšinį be kažkokių įmantrių derinių. Aukšti žaidėjai tiesiog surasdavo lėtą žmogų, bandydavo jį apeiti ir tiesiog atsirišo rankos mažesniems – pradėjo kristi tolimi metimai. Priešininkus gerai paspaudėm gynyboje ir matėm, kad jie pradeda ne tai, kad panikuoti, bet tiesiog atakos pabaigoje nerasdavo kam atiduoti kamuolį. Matėsi, kad pas juos prasidėjo tokie tarpusavio nesusikalbėjimai. Mes tuo pasinaudojome. Aišku, priešininkai stiprūs, linkime jiems sėkmės ateityje. O mums, kaip sakoma, apetitas atsiranda bevalgant.“

Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:03 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)