Pikenpokas vs KSM `93 ‒ Bulvaras (68:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 13 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KSM'93-Bulvaras pirmadienio vakarą švenčia pergalę

2023 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 278

Kovo 13 dieną, Pirmadienį, Kauno technologijų mokymo centro krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Pikenpokas bei salės svečių komanda KSM'93 - Bulvaras

Pirmosios kėlinio minutės buvo gan nerezutatyvios, bet įpusėjus kėliniui komandos įsivažiavo į žaidimą ir žaidė pakankamai apylygiai. Visgi kiek taiklesni buvo KSM'93-Bulvaras žaidėjai, nors ir gavo techninę pražangą. Kėlinys baigėsi rezultatu 19:22

Antrojo kėlinio metu, žaidėjai ėmė klysti. Taip pat buvo skirta dar viena techninė pražanga, bet šį kartą Pikenpoko žaidėjui. Klaidomis pasinaudoję KSM'93-Bulvaro žaidėjai atsiplėšė nuo savo varžovų ir įgijo dviženklę persvarą. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 31:46

Po ilgosios pertraukos pailsėjusios komandos, žaidė pilnu pajėgumu, tačiau KSM'93-Bulvaras šį vakarą buvo pajėgesni ir stabiliai išsiveržė į priekį. Lemiamojo kėlinio metu Pikenpokas siekė sumažinti atotrūkį. Rezultatu 68:81 (19:22, 12:24, 18:20, 19:15) KSM'93-Bulvaras šventė pergalę.

Robertas Kozlovski

KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Dar viena pergalė į KSM'93 Bulvaras komandos sąskaitą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ išvengė fiasko ir išplėšė lemiamas rungtynes (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 20:14 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)II lygoje: užtikrinta KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš Skroblų alėja (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:16 val.)II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)