Kėdainiai vs BuyPCgame.eu (83:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1537

Šiandien antradienį Kovo 2-ąją „A. Sabonio krepšinio centre“, įvyko C lygos Didžiosios taurės šešioliktfinalio rungtynės tarp „Kėdainių“ ir „BuyPCgame.eu“ ekipų. Nepaslaptis, jog kėdainiečiai buvo poros favoritas, , pirmųjų rungtynių rezultatas tai ir parodė 83:61 laimėjo svečiai. Tačiau rezultatas neparodo visos rungtynių eigos. Pirmosios 5 rungtynių minutės vyko taškas į tašką. Kėlinukas baigėsi rezultatu 22:16. Antrąjame kėlinyje „BuyPCgame.eu“ komanda per 7,5 minutės nepelnė nė taško tai tikriausiai lėmė rungtynių baigtį. Tuo tarpu svečiai per tuščias priešininkų minutes pelnė 13 taškų. Per likusį laiką šeimininkai pelė 4 taškus.

Po pertraukos „BuyPCgame.eu“ ekipa surado būdus kaip pelnyti taškus, tačiau niekaip nepavyko sustabdyti savo priešininkų. Prieš galutinį kėlinį rezultatas buvo 65:42. „Kėdainių“ komandoje itin puikiai atakavo krepšį T.Lukoševičius pelnęs 19 tšk, taip pat M.Dilys per 30 minučių pelnęs 14 tšk. atlikęs 9 rez.perd. ir atkovojęs 6 kamuolius. Jam puikiai talkino A.Lukauskas pelnęs 12 tšk. (2/3 tritaškiai) ir atkovojęs 8 kamuolius. „BuyPCgame.eu“ komandos gretose lyderio vaidmens ėmėsi J.Draudvila pelnęs 18 tšk. ir atkovojęs 5 kamuolius.

Ketvirtąjame kėlinuke šeimininkai sugebėjo sumažinti persvarą tik keliais taškais ir galutinis rezultatas švieslentėje buvo 83:61. Visas rungtynes be minutės pertraukėlių žaidę „Kėdainių“ krepšininkai likus paskutiniai minutei pirmavo 22 tšk. persvara. O šios lygos šešioliktfinalyje yra nutarta, jog komandai pralaimint 25 ir daugiau taškų ji iškart pralošia seriją iki 2 pergalių.

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 24 tšk., Laurynas Valuckas – 17 tšk., Mindaugas Dilys – 15 tšk. (11 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Daukša – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

BuyPCgame.eu: Justas Draudvila – 21 tšk., Domas Kondrotas – 8 tšk., Deividas Šikšnys – 7 tšk.

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)„Kėdainiai“ pergalingai pradėjo C lygos startą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)