ICE vs ASU (64:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 19 d., Sekmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1270

Balandžio 19 dieną, sekmadienį, ASU universiteto sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai „ICE“ ir svečių teisėmis žaidę „ASU“. Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas čiupo „ICE“ ir beveik visų rungtynių metu jie buvo priekyje, tačiau pabėgti nuo savo varžovų saugiu atstumu jiems nepavyko ir visą laiką „ASU“ komanda kvėpavo šeimininkams į nugarą. Rungtynių pabaigoje komandas skyrė vos keli taškai, tačiau svečiams taip ir nepavyko persverti rezultato į savo pusę. „ICE“ iškovojo pergalę rezultatu – 64:59.

Rungtynes „ICE“ pradėjo 5 taškais iš eilės, tačiau čia pat svečiai atsakė 6 taškais, ir išsiveržė į priekį – 6:5. Tai ir buvo vienintelis kartas rungtynėse kuomet „ASU“ buvo priekyje. Vėliau šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir atitrūko – 13:6. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai ir po pirmųjų 10 minučių „ICE“ turėjo 6 taškų pranašumą – 21:15.

Antrasis ketvirtis buvo labai atkaklus. Nors kėlinio pradžioje „ICE“ ir turėjo 9 taškų pranašumą – 30:21, vėliau „ASU“ surengė sėkmingą atkarpą ir priartėjo – 32:29. Kėlinio pabaigoje taškus pelnyti sugebėjo tik šeimininkai, kurie pridėjo dar 4 taškus ir po dviejų kėlinių pirmavo – 36:29.

Po ilgosios pertraukos, kėlinio pradžią kaip ir per pirmuosius du kėlinius geriau sužaidė šeimininkai ir susikrovė net 14 taškų pranašumą – 48:34. Tačiau antrojoje kėlinio pusėje, vedami V. Levanausko „ASU“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir per likusį laiką ištirpdyti varžovų pranašumą iki 4 taškų – 51:47.

Lemiamo ketvirtojo kėlinio pradžioje „ICE“ surengė kelias sėkmingas atakas ir turėjo gana saugų pranašumą – 59:51, tačiau svečiai nesiruošė pasiduoti ir lipo „ICE“ krepšininkams ant kulnų. Paskutinę minutę komandas skyrė vos 4 taškai – 63:59. „ASU“ krepšininkai sugebėjo ir puikiai gintis ir tereikėjo patiems pelnyti taškus ir rungtynių pabaiga būtų buvus dar įdomesnė, tačiau to padaryti „ASU“ krepšininkams nepavyko. Svečiai puolime per skubėdavo ir „ICE“ prastai žaisdami puolime paskutinėmis minutėmis vistiek įsirašė pergalę – 64:59.

Po pergalės, nugalėtojų komandos treneris M.Gailiūnas sakė:

Nors į rungtynes mūsų susirinko ir nedaug, tačiau individualus mūsų komandos žaidėjų meistriškumas yra didesnis ir manau tai labiausiai nulėmė mano komandos pergalę.

ICE: Justinas Merkys – 32 tšk., Ugnius Veryga – 13 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Jonkus – 9 tšk.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 23 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Marius Trumpickas – 14 tšk., Evaldas Vaitkus – 10 tšk.

„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.)BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:04 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)