Vėjų linija & Garliavos duona vs ASU & Co „AgroVIS“ (68:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:23 val., peržiūros: 1431

Pirmadienį Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ (svečiai). Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau ASU & Co „AgroVIS“ sugebėjo persverti rezultatą į savas bei susikrauti saugų pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos. ASU & Co „AgroVIS“ šventė pergalę, rezultatu – 68:87.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie greitai įgijo septynių taškų pranašumą ( 9:2), tačiau varžovai sulaukė atsako iš ASU & Co „AgroVIS“ ekipos, kuri sugebėjo išlyginti rezultatą ( 11:11). „Vėjų linija & Garliavos duona“ vedami L.Varno surengė spurtą, kur atstatė pranašumą ( 20:11), bet šeimininkams nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose. ASU & Co „AgroVIS“ laimėjo atkarpą net 17:1, kur prieš antrą kėlinuką įgijo 7 taškų pranašumą – 21:28.

Antram ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 26:34). Šeimininkai pelnė net keturis tritaškius metimus paeiliui, kur skirtumą sumažino iki minimumo ( 38:39). Likus žaisti apie tris minutes ASU & Co „AgroVIS“ vėl užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir įgijo dviženklį pranašumą – 39:50.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau niekaip nepavykdavo užpilti prieš varžovų zoninę gynybą, o svečiai didino rezultatą ( 43:59). Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. ASU & Co „AgroVIS“ prieš ketvirtą kėlinuką išlaikė 17 taškų pranašumą – 54:71.

Ketvirtą kėlinuką „Vėjų linija & Garliavos duona“ pradėjo užtikrintai ir sužaidė keletą sėkmingų atkarpų ir skirtumą sumažino iki 12 taškų ( 63:75), tačiau L.Stanevičiaus pelnyti penki taškai paeiliui sudėlioju visus taškus į vietą ( 63:80). ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 68:87.

Po laimėtų rungtynių ASU & Co „AgroVIS“ ekipos treneris, R.Rakštys, teigė:“ Pradžioje buvo startinis jaudulys. Iš pradžių galvojome, kad bus rimta šiandiena, nes praeitais metais šita komanda buvo mums komplikuota. Sunkiai sekėsi žaisti prieš ją. Šiandien buvo noras revanšuotis prieš juos, bet paskui įsivažiavome ir viskas buvo tvarkoje. Šeštadienį atsakomosios rungtynės. TIkėkimės, kad taip pat sužaisime.“

Po pralaimėtų rungtynių „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos treneris, V.Vaškevičius, kalbėjo:“Varžovas labai susižaidęs ir greitas. Netgi pozicinės atakos yra labai judrios , mums kažkaip apibėgo. Pradžioje buvo kažkiem jiems nesisekė, gal šalta buvo salėje. O taip tai varžovas stiprus sekančiose rungtynėse su jais žaisime. Labai keista, nes vienintelė komanda šį sezoną ginasi zonine gynyba. Nors šiandien įmetėme tritaškių daugiau , bet jie nekeitė nieko gynyboje. Reikia kažką pasiruošti prieš zoną aktyviau.“

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 36 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Raila – 14 tšk., Benas Mockus – 10 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 34 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Jankus – 15 tšk. (13 atk. kam.)

„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)