ASU & Co „AgroVIS“ vs Celsis (80:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus

2015 gruodžio 19 d., Šeštadienis, 17:51 val., peržiūros: 1079

Gruodžio 19-osios, šeštadienio, popietę ASU sporto salėje buvo sužaistos KKL įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „ASU &Co AgroVIS“ ir svečių – „Celsio“ komandos. Rungtynes užtikrintai pradėjo šeiminikai ir per pora minučių susikrovė apčiuopiamą persvarą – 9:2. Įpusėjus kėlinukui svečiai visdar nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 23:11. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai truputį išsikvepė ir leido varžovams juos pasivyti – 25:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyvia svečių ataka ir skirtumas sumažėjo iki minimumo, o sužaidus porą minučių „Celsio“ krepšininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį. Įpusėjkus ketvirčiui švieslentė rodė lygybę – 34:34. Likusį laiką vyravo lygus žaidimas ir tik kėlinuko pabaigoje tolimu meimu savo komandą į priekį vėl išvedė M.Valatkevičius – 44:47.

Po ilgosios pertraukos svečių komanda žaidė daug agresyviau tiek gynyboje, tiek puolime, to rezultatas – įpusėjus kėlinui turima dviženklė persvara (50:60). Šeimininkai kaip įmanydami stengėsi sumažinti savo atsilikimą, bet varžovai išlaikė saugų 6-10 taškų pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį visdar užtikrintai pirmavo svečiai – 62:69.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo galingu šeimininkų žaidimu ir jie per per porą minučių sugebėjo susigrąžinti rungtynių iniciatyvą į savo rankas 70:69. Tačiau įpusėjus kėlinukui „Celsio“ komandos krepšininkai vėl išsiveržė į priekį – 74:75. Šeimininkai sužaidę prastą atkarpą ir pradėję klysti dovanodami lengvus taškus atsilikinėjo jau 7 taškais – 76:83. Perlikusias dvi minutes jiems nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu 80:86.

Po rungtynių pakalbintas „Celsio“ komandos vyr. treneris buvo patenkintas pergale ir savo komandos vis gerėjančiu žaidimu: „Džiaugiamės pergale, pavyko įveikti vienu pagrindinių varžovų turnyrinėje lentelėje ir juolab jų salėje, tad nuotaikos tikrai geros. Gaila, nesusirinko mūsų komandos dideli žmonės, kaip ir dažniausiai, bet įrodėm, kad ir su tokia sudėtim galim gana gerai sužaisti. Komandos žaidimas gerėja.“

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Stanevičius – 21 tšk., Andrius Kleinauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Jankus – 12 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Bagotyrius – 10 tšk.

Celsis: Deividas Valatkevičius – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Julius Svirka – 21 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Gediminas Linkus – 11 tšk., Ignas Krukonis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Coca-cola“ vyrais (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)