KTU GALERA - 2 vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (63:49)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

"KTU Galera-2" atlaikė varžovų spaudimą ir nugalėjo "KTK"

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 01:16 val., peržiūros: 2623

Sekmadienį (04.15) KTU Statybos ir Architektūros fakulteto sporto salėje įvyko „Sporturas“ Pavasario taurės 2012 rungtynės, kuriose susitiko „KTU Galera–2“ (šeimininkai) ir „Kauno Technikos Kolegija“ (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje atitrūkę ir persvarą iki rungtynių pabaigos išlaikę, pergalę šventė „KTU Galera-2“ krepšininkai – 63:49 (13:9, 18:10, 16:14, 16:16).

Rungtynės prasidėjo vangiai. Ilgą laiką ekipos nesugėbėjo pelnyti taškų. Visgi pirmieji krepšį atrišo šeimininkai, išsiveržę į priekį (7:0). „KTK“ po šalto dušo atsipeikėjo ir pradėjo rinkti taškus, tačiau skirtumas nesumažėjo (11:4). Visgi kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo – 13:9.

Antrajame kėlinyje „KTU Galera-2“ sužaidė sėkmingą atkarpą 9:2 ir padidino skirtumą iki 11 taškų (22:11). „KTK“ ir toliau neatrado savojo žaidimo ir skirtumas dar šiek tiek padidėjo (29:15). Kėlinio pabaigoje „KTK“ šiek tiek sušvelnino skirtumą ir po dviejų kėlinių atsiliko 12 taškų skirtumu – 31:19.

Po ilgosios pertraukos „KTK“ krepšininkai ėmė spausti varžovus ir skirtumas buvo sumažėjęs iki 8 taškų (34:26). Tiesa šeimininkai nesnaudė ir vėl atstatė 14 taškų pranašumą (40:26). „KTK“ vėl buvo priartėjusi, tačiau šeimininkai padidino skirtumą iki 16 taškų (45:29). Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą iki 14 taškų 47:33.

Paskutiniajame ketvirtyje padaugėjo pražangų, o skirtumas buvo sumažėjęs iki 10 taškų (53:43). Panašus skirtumas išsilaikė viso kėlinio metu, svyruodamas nuo 14 iki 10 taškų. Visgi lemiamu momentu šeimininkai sužaidė ramiau ir išlaikę dviženklę persvarą, laimėjo rungtynes – 63:49.

"KTU Galera-2": V.Kalesnikas 24 (6 rez.perd.), T.Stonys 16, A.Riabčinskij 9 taškai.

"Kauno Technikos Kolegija": A.Gudelis 14, M.Dirgėla 11 (5 rez.perd.), D.Podžiūnas 9 taškai.

"KTU Galera-2" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:20 val.)12 "KTU Galeros -2" blokų ir įtikinama pergalė (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:01 val.)"KTU Galera-2" palaužė "Kauno Energiją" ir žengė į "Sportturas" - Pavasario taurės 2012 turnyro ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įveikė "Bevardžius" (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 20:43 val.)"Kauno Technikos Kolegijos" ekipa lengvai susidorojo su varžovais (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 20:40 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Nanas" palaužė "KTK" ir keliauja į ketvirtfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 18:14 val.)