Baltic Transline vs R2P Sport ‒ S/M (62:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:46 val., peržiūros: 1569

Sausio 10 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „R2P Sport ‒ S/M“. „Baltic Transline“ šiame sezone buvo iškovoję penkias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „R2P Sport ‒ S/M“ sąskaitoje buvo devynios pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“. Svečiai pelnė penkis taškus be atsako, o pirmas dvi minutes gynėsi be klaidų (0:5). Netrukus pirmus taškus pavyko pelnyti ir šeimininkams. Įpusėjus kėliniui „R2P Sport ‒ S/M“ turėjo šešių taškų pranašumą, o minutės pertraukėlės prireikė „Baltic Transline“ komandai (2:8). Po jos svečiai pamažu didino pranašumą. Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (7:15). Paskutines dvi minutes „Baltic Transline“ gynėsi be klaidų, o „R2P Sport ‒ S/M“ persvara sumažėjo iki trijų taškų (12:15).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė trys taškai (14:17). Ketvirtą minutę „Baltic Transline“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (16:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu šeimininkai pirmavo rezultatu 22:21. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „R2P Sport ‒ S/M“ buvo priekyje rezultatu 24:25. Per likusį laiką geriau rungtyniavo svečiai, kurie daugiausia M. Paršeliūno taiklių tolimų metimų dėka padidino persvarą iki aštuonių taškų (28:36).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (32:42). Per sekančias dvi minutes svečių pranašumas sumažėjo iki šešių taškų (38:44). Įpusėjus kėliniui „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumas vėl buvo netoli dviženklio (40:49). Vėliau pamažu persvarą didino svečiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (42:55). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 13 taškų (45:58).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (50:61). Dar po minutės rezultatas buvo nepakitęs, o minutės pertraukėlės paprašė „R2P Sport ‒ S/M“. Po minutės pertraukėlės persvara pamažu ėmė didėti svečių naudai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (58:76). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai,o „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumas padidėjo iki 21 taško (62:83).

„R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo 10 pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo penktą kartą.

„R2P Sport ‒ S/M“ komandos treneris M. Vaškūnas: „Kai vienas teisėjas teisėjauja rungtynėse yra labai sudėtinga žaisti, nes jis tiesiog nemato visos aikštės. Gal galėjome rezultatą pasidaryti geresnį, bet pražangų nebuvo.. Manau, visgi šiandien mes buvome stipresni.“ Paklastas, po ilgosios pertraukos kuo pasikeitė žaidimas, treneris atsakė: „Niekuo lyg, varžovai gal tik sustojo.“ Paklaustas, kiek taiklių tritaškių įtaka buvo pergalei, treneris atsakė: „Maždaug visada po tiek išmetame per rungtynes, nebuvo jokio stebūklo.“

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Daug mažiau mūsų susirinko, tik šešiese buvome, tai nuovargis padarė savo. Suolelis nebuvo ilgas, tai toks ir rezultatas.“

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 20 tšk. (11 atk. kam.), Modestas Paršeliūnas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Kęstutis Kaupas – 10 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.)

R2P Sport ‒ S/M: Mantas Kvedaras – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Laurynas Andrijauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Pocius – 11 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Elvinas Kalūginas – 10 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)