Kaišiadorys vs Baltic Transline (98:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Kaišiadorys“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 19:52 val., peržiūros: 1232

Šeštadienį, sausio 16 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos „Kaišiadorių“ bei svečių „Baltic Transline“. Rungtynės prasidėjo gan atkakliu komandų žaidimu taškas į tašką, tačiau jau kėlinio pabaigoje, vietinių sirgalių palaikomi šeimininkai, pradėjo tolti nuo savo varžovų, o galiausiai ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynės prasidėjo taikliais abiejų komandų išpuoliais ir sužaidus kelias minutes, svečiai turėjo trapų pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygį žaidimą, bet kėlinukui einant į pabaigą, „Baltic Transline“ ekipa sustojo ir nesugebėjo užpulti varžovų krepšio. Tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir kėlinuką užbaigė pelnydami dešimt taškų be varžovų atsako. Taigi, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 21:14. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo pelnydamos po du taškus, bet tuomet „Kaišiadorys“ surengė įspūdingą 24:2 spurtą ir pasiuntė varžovus į nokdauną. Per šį spurtą, šeimininkai pataikė net penkis tolimus metimus. Po šiokio tokio šoko atsigavę svečiai, kėlinuką užbaigė 12:3 spurtu, tačiau po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau 20-ties taškų atsilikimą – 50:30.

Po ilgosios pertraukos atrodė, kad svečių ekipa atsigavo, kadangi pelnė pirmuosius keturis taškus šiame kėlinyje, tačiau tuomet jie vėl sustojo. „Kaišiadorys“ surengė „sausą“ spurtą 14:0 ir įgavo jau didesnį kaip 30-ties taškų pranašumą. Per likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug ir nepakito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 77:47. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus po trijų kėlinių, tad komandos per daug jau ir nesistengė gynyboje. Visą kėlinuką komandos sužaidė daugmaž apylygiai, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 98:72.

M.Loda („Kaišiadorys“):
„Pergalę nulėmė geras nusiteikimas. Manau, kad varžovai buvo nuleidę rankas pačioj pradžioj ir nekovojo, nepataikė, o vyrai apsigynė. Praktiškai visi, išskyrus mane, pelnė taškus – už ką jiems didelis ačiū. Ir svarbiausia, kad norėjo žaisti, kas per paskutines keturias varžybas, turbūt, buvo pirmą kartą“.

Kaišiadorys: Martynas Šumskis – 28 tšk. (10 atk. kam.), Kazimieras Motiekaitis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Uleckas – 10 tšk.

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 21 tšk., Kęstutis Kaupas – 20 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Leščinskas – 12 tšk., Modestas Paršeliūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą (2016 kovo 05 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)