GREEN DEATH vs ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (68:46)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Green Death lengvai susitvarkė su Elektrėnų Senąja Versme

2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 00:11 val., peržiūros: 1536

2012-01-19, Julianavos vidurinėje mokykloje, C lygos dvikovoje susitiko Green Death (šeimininkai) ir Elektrėnų Senoji Versmė (svečiai). Jau pirmąjame kėlinyje net penkiolikos taškų persvarą susikrovę Green Death vyrai antrąjame ją išlaikė, o trečiąjame dar ir padidino iki beveik dvidešimties. Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik pasižaidimas abiems komandoms, nes nugalėtojas buvo jau aiškus ir galutinis rungtynių rezultatas tapo – 68:46 (23:8, 10:12, 18:12, 17:14).

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo Green Death atkarpa 7:2, po kurios sekė dar viena atkarpėlė po kurios šeimininkai pirmavo – 12:4. Po keturis taškus pelnė abi komandos ir skirtumas nepasikeitė – 16:8. Dar septynis taškus surinko Green Death ir po pirmo ketvirčio – 23:8.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų keturiais taškais ir skirtumas išliko penkiolika taškų. Dar po du pelnė komandos ir rezultatas – 29:14. Du taškus pelnė Dalius Grušauskas, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Rytis Vičkačka ir skirtumas šešiolika taškų. Iki ketvirčio pabaigos svečiai tą skirtumą sumažino iki trylikos – 33:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo įspūdingai šeimininkams, jie laimėjo penkių minučių atkarpą 12:2 ir rezultatas – 45:22. Penkis taškus surinko Elektrėnai, o dviem atsakė Žalgirio fainai ir rezultatas – 47:27. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet tris pridėjo svečiai, o dviem atsakė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 51:32.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir Green Death dar padidino skirtumą tad galutinis rungtynių švilpukas užfiksavo Green Death ekipos pergalę rezultatu – 68:46.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Nerijus Krygeris sakė – Džiugina pergalė, liūdina, kad praradom vieną iš lyderių.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodė – Igoris Konovalenko (17, 14 naud. bal.), Nerijus Krygeris (15, 23 naud. bal., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Andrius Grabauskas (12, 30 naud. bal., 18 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Benas Budraitis (12, 11 naud. bal.), Rytis Vičkačka (12, 9 naud. bal.), Darius Bočkovas (8, 7 naud. bal., 7 rez. perd.) taškai.

"Green death" atsilaikė prieš Elektrėnų "Senąją versmę" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Krepsininkas.net" nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų "Senosios Versmės" šešetuku (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Lituanica" pranoko Elektrėnų "Senąją vermę" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 16:22 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)"Kauno Rami" nesuteikė daug vilčių Elektrėnų "Senosios Versmės" komandai (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Green Death" įveikė "VU KHF" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:21 val.)"VU KHF" paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Elektrėnų "Senosios Versmė" panosės (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)