Pro Angels vs R2P Sport ‒ S/M (94:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 849

Lapkričio 5 dieną, 21:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Pro Angels“ (šeimininkai) ir „R2P Sport ‒ S/M“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę „Pro Angels“ komandos žaidėjai nors ir sunkiai, bet sugebėjo išsiversti be keitimų, o rungtynių pabaigoje pademonstravo charakterį ir įveikė varžovus rezultatu 94:91 (23:25, 22:29, 28:17, 21:20).

Rungtynių pradžioje geriau atrodė „Pro Angels“ krepšininkai kurie nesunkiai nutolo, tačiau įpusėjus pirmąjam kėlinukui jų energija ėmė blėsti, neturint nei vieno keitimo ant suolo jiems buvo labai sunku agresyviau sužaisti gynyboje, tad netrukus varžovai persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento abi ekipos įsivėlė į taškų lenktynes, kuriuose geriau atrodė „R2P Sport ‒ S/M“ komanda. Būtent jie ir buvo priekyje po dviejų kėlinių 45:54.

Antroje rungtynių dalyje „Pro Angels“ labai greitai sugįžo į rungtynes ir viskas prasidėjo iš naujo. Nors „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa ir bandė taisyti situaciją minutinėmis pertraukėlėmis, tačiau vėl nutolti jiems niekaip nepavyko. Galiausiai rungtynių likimas paaiškėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje. Čia gal kiek ir sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie per paskutines atakas išlaikė trapų pranašumas ir iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 94:91.

Karolis Ugintas („Pro Angels“):

„aš labai tikiu šiais žaidėjais todėl pergalė manęs nei kiek nenustebino, o ją pasiekti mums padėjo po ilgosios pertraukos pakeista gynybos sistema“.

„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)Nesunkioje kovoje “Pro angels” nukovė “R2P Sport – S/M” komandą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:41 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)