KAUNO ENERGIJA vs RYTERNA (85:60)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 08 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po įspūdingai sužaisto trečio ketvirčio Kauno energija sutriuškino Ryterna ekipą

2013 kovo 09 d., Šeštadienis, 00:28 val., peržiūros: 1953

2013-03-08 dieną, įmonių lygos rungtynėse Kauno Energijos sporto salėje susitiko Kauno Energija (šeimininkai) ir Ryterna (svečiai). Pirmus du kėlinius geriau atrodė Ryterna, o per pertrauką dar ir elektra dingo, tad ilgoji pertrauka kiek užsitesė. Trečiąjame žaidimas kardinaliai pasikeitė ir jau Kauno Energija pradėjo dominuoti, kai ketvirtąjame jie tik didino pranašumą ir galutinis rungtynių rezultatas – 85:60 (25:20, 13:22, 20:3, 27:15).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes rezultatas lygus – 6:6. Dar per pora minučių skirtumas per daug nepasikeitė ir toliau komandos žaidė taškas į tašką. Perlipus laikui į antrą ketvirčio pusę Ryterna išsiveržė į priekį – 13:16. Per dar dvi minutes skirtumas aptirpo iki minimumo – 17:18. Iki ketvirčio pabaigos Kauno Energija išsiveržė į priekį – 25:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ryterno tritaškių lietumi, į kurį Energija atsakydavo sėkmingomis atakomis ir sužaidus pusę kėlinio rezultatas lygus – 32:32. Tritaškiai tęsėsi toliau ir Ryterna susikrovė didesnę persvarą, kai po dviejų kėlinių rezultatu – 38:42 – priekyje Ryterna.

Trečiasis kėlinys jau buvo visiškas Šeimininkų dominavimas, kai Ryternai leido įmesti vos tris taškus, o patys surinko dvidešimt taškų ir šis kėlinys buvo tikrai įspūdingas šeimininkams, kai po trijų kėlinių rezultatas buvo – 58:45.

Ketvirtasis kėlinys taip pat geresnis buvo šeimininkams, kurie tik didino skirtumą ir galutinis rezultatas užfiksavo dvidešimt penkių taškus Kauno Energijos pranašumą – 85:60.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Saulius Buknys sakė – Pavyko šiandien neblogai sužaisti, pavyko deriniai, kuriuos braižėm per minutės pertraukėles ir taip jau buvo penktoji pergalė iš eilės. Paklaustas kokie tikslai toliau pasakė – tikslai, žaisti toliau ir bandyti pasiekti kaip įmanoma daugiau.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Karolis Zoluba (17, 28 naud. bal., 6 rez. perd.), Andrius Iškauskas (16, 15 naud. bal.), Egidijus Tamulaitis (15, 20 naud. bal.), Audrius Vaivada (14, 17 naud. bal.), Deivydas Čereška (12, 19 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Mindaugas Gilius (20, 9 naud. bal.), Darius Karosas (13, 12 naud. bal.), Justas Mozerskis (12) taškų.

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atnešė "Kauno energijai" pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kauno energija" sutriuškino "IT-taškas.lt" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 16:54 val.)Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)"IT-Taškas.lt" nesunkiai susidorojo su "Ryternos" ekipa (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:39 val.)"Kauno Energija" nesulaukė pasipriešinimo iš "Viči" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Krasta Auto Kaunas“ namuose nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ ekipos (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Kauno Energija" susidorojo su "Viči" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)