REMZA & IRMCO vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (91:75)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

"Remza & Irmco" atsirevanšavo varžovams ir išlygino serijos rezultatą 1-1

2012 gegužės 08 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 4613

ntradienį (05.08) T. Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "Top Sport" pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose vietos "Remza & Irmco" priėmė "Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt". Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau svečių ekipai, šie išsiveržė į priekį ir laimėjo ketvirtį. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu ir persvėrė rezultatą savo į savo pusę, bei sėkmingai žaisdami padidino skirtumą iki 12 taškų. Trečiajame kėlinyje ekipos varžėsi labai rimtai ir nė vienai ekipai nepavyko pernelyg išsiskirti, kas lėmė, jog skirtumas nepakito. Paskutiniajame kėlinyje "Remza & Irmco" dar stipriau pasirodė ir pasiekė pergalę (91:75).

Rungtynės prasidėjo nuožmia kova, tačiau kiek sėkmingiau pasirodė svečių komanda. Kėlinio viduryje "Remza & Irmco" sugebėjo priartėti iki 3 taškų skirtumo. Vis tik likusi kėlinio dalis priklausė "Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" ekipai, kurie padidino persvarą ir laimėjo pirmąsias 10 minučių (18:23).

Antrasis ketvirtis, taip pat nebuvo pastovus. Tai nieko nelaukdami įrodė aikštelės šeimininkai spurtavę (9:3), taip persverdami rezultatą savo naudai. Didžiąją dalį kėlinio komandos žaidė taškas į tašką ir tik pabaigoje "Remza & Irmco" parodė iniciatyvą ir padidino savąjį pranašumą iki saugesnio (50:38).

Trečiajame kėlinyje komandų žaidimas nebuvo toks kibus ir dominavo puolimas. Pirmoje kėlinio pusėje svečiai sugebėjo truputį priartėti prie savo varžovų. Pabaigoje šeimininkai sugebėjo atgauti turėtą pranašumą (74:62).

Paskutiniajame kėlinyje drama tęsėsi toliau. Nors "Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" demonstravo gan aukštos kokybės žaidimą, tačiau to nepakako. Likus mažiau nei dviems minutėms šeimininkų ekipa surengė įspūdingą dėjimą, po kurio svečiai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti "Remza & Irmco" komandos pranašumą (91:45).

"Remza & Irmco" ekipą į pergalę vedė Marius Šumlinskas (26 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis) Tadas Dudzevičius (23 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Arūnas Giedraitis (22 tšk. 19 atk.kam. dvigubas dublis)

Kristupas Rainys (26 tšk. 10 išpr.praž. dvigubas dublis) Vilius Vaitkevičius (13 tšk. 5 atk.kam) Evaldas Jančauskas (11 tšk. 8 atk.kam)

Po susitikimo "Remza & Irmco" ekipos strategas Žilvinas Zakrasas teigė: "Šiandien buvo labiau užsidegę, tikėjome savo pergale. Varžovų pagrindinio žaidėjo nebuvo, tačiau ir kiti gerai žaidė. Rimta komanda, tačiau tokiose rungtynėse kitokių ir būti negali. Labai didelį pagyrimą turiu teisėjams, už puikų darbą. Šiandien jie sutvarkė žaidimą ir norėčiau, kad kitose, tie patys švilptų".

Tuo tarpu "Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" treneris Andrius Čekanauskas kalbėjo: "Nepasisekė šiandien. Labai gaila, kad mūsų lyderis gavo traumą ir negalėjo padėti šiose varžybose. Nenusiėmėme visiškai kamuolių, beviltiškai pralaimėjome lentą. Bandysime daryti išvadas ir kitose varžybose atsigriebti".

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

kalibras2012 gegužės 09 d., 13:42 val.

Jauciu orginaliausias siu rungtyniu momenta ivaizduoja paskutine nuotrauka :D

Anonimas2012 gegužės 09 d., 08:14 val.

Gera foto tekste sateika su rainiu :D panasu kad pirmuju rungtyniu pagrindiniai kaltininkai vienas kita labai priziurejo

Anonimas2012 gegužės 09 d., 08:13 val.

Nieko sau 12,14,19 triju zaideju atkovoti kamuoliai, monstrai kazkokie :D

"Remza & Irmco" su kaupu atsirevanšavo "Bangai & Lyga.eu" ir pateko į ketvirfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)BC "Sporto Fėja" eliminavo varžovus ir išsikovojo vietą finale (2012 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)"Remza & Irmco" be didesnės intrigos privertė pasiduoti "Simple" (2011 spalio 18 d., antradienis, 23:13 val.)"Remza & IRMCO" sutriuškino BC "Gazuotą pieną" (2011 spalio 27 d., ketvirtadienis, 11:28 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)BC "Sporto Fėja" pasiekė užtikrintą pergalę ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 23:14 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)Po švenčių susirinkę "Remza & Irmco" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Remza & Irmco" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2012 sausio 17 d., antradienis, 23:05 val.)