UNITED & Radijas Tau vs KG Group – Paskoliukas (81:84)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 14 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą

2015 balandžio 14 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 1210

Antradienį, balandžio 14 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Elito“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių pusfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „United & Radijo Tau“ ir svečių „KG Group – Paskoliuko“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos dar žaidė taškas į tašką, tačiau bėgant laikui vis efektingiau puolime rungtyniavę svečių krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje trečiojo kėlinuko viduryje komandas skyrė trisdešimt taškų. Vis tik, dar savyje jėgų atradę aikštės šeimininkai vos nesukūrė stebuklo ir panaikinę milžinišką deficitą pasivijo priešininkus iki dviejų taškų, tačiau ties čia visa intriga ir baigėsi, nes rungtynių laikas baigėsi ir dar vieną baudos metimą pataikę svečiai išsaugojo pergalę bei kelialapį į finalą. 81:84 (19:21, 15:33, 22:23, 25:7).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo svečiai, tačiau ilgai netrukus „United & Radijas Tau“ rezultatą išlygino. Toliau kelias minutes kova tarp ekipų klostėsi apylygiai ir jos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau dviejų taiklių L. Lukošenkino tolimų metimų iš eilės dėka aikštės šeimininkai įgijo nedidelį dviejų taškų pranašumą. Vis tik, per likusį laiką kiek geriau atrodė „KG Group – Paskoliukas“ ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 19:21.

Jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios žymiai solidžiau žaidę svečių ekipos krepšininkai ėmė didinti savo pranašumą. Nors pačioje pradžioje jis augo lėtai, tačiau įpusėjus ketvirčiui, po spurto 2:12 skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Toliau „KG Group – Paskoliuko“ pranašumas tik augo ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau dvidešimt taškų. 34:54.

Po ilgosios pertraukos ir toliau greitomis atakomis varžovų gynybą terorizavę svečių krepšininkai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki rekordinių trisdešimties taškų. Po minutės pertraukėlės „United & Radijas Tau“ kiek atsigavo ir ėmė žymiai aktyviau žaisti, ko pasekoje atsilikimas po truputį tirpo. Per likusias pora minučių aikštės šeimininkai dar pelnė aštuonis taškus be jokio atsako ir sumažino deficitą iki 21-ieno taško. 56:77.

Jau pačioje ketvirto kėlinuko pradžioje savo pradėtą spurtą tęsė „United & Radijas Tau“ ir pelnęs dar dešimt taškų iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir atrodė, jog viskas grįžta į senas vėžias, tačiau tokias mintis iškart nutraukė du tolimi A. Gedmino tritaškiai metimai metimai bei dar du taiklūs T. Žiobos baudos metimai, kurių dėka skirtumas ištirpo vos iki dviejų taškų. Vis tik, mažas komandinių pražangų kiekis šeimininkams pakišo koją ir tos kelios sekundės ištirpo labai greitai, ko pasekoje pergale džiaugėsi „KG Group – Paskoliukas“. 81:84.

Po pralaimėjimo Rolandas Urkis, paklaustas, kodėl komanda taip nežaidė ir rungtynių pradžioje, kaip ketvirtame kėlinuke, kalbėjo: „Gal toks nusiteikimas buvo, vėlus vakaras, žmonės po darbų. Aš galvoju, kad nusiteikimas, na, o po to pasikalbėjome, pasakiau, kad nebėra kur trauktis, pabandome bent jau vieną kėlinį, kaip sakoma, sudirbti tiek gynyboje, tiek puolime, ir mums tas pasisekė“

Po šios pergalės „KG Group – Paskoliukas“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir iškopė į finalą, kuriame susitiks su „PazintysXXX.com“ ir „Tegros“ poros nugalėtoju.

„United & Radijas Tau“: Tautvydas Žioba – 24 tšk. (13 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 17 tšk., Giedrius Būda – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 11 tšk.

„KG Group – Paskoliukas“: Tautvydas Barštys – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 16 tšk. (24 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vygantas Metelica – 11 tšk., Laimonas Alionis – 11 tšk.

„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)Didžiąją dalį rungtynių laiko pirmavęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau išlieka nesustabdomas (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:35 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)Rungtynėse, kuriose Karolis Pupinis pagerino du lygos rekordus, lengvą pergalę pasiekė „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 00:01 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)