KJG vs MIAMI (69:93)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"Miami" nesunkiai įveikė "KJG"

2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 16:52 val., peržiūros: 2520

Sekmadienį (04.15), VDU „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi E pogrupio komandos „KJG“ (šeimininkai) ir „Miami“ (svečiai). Atkaklesnė kova šiose rungtynėse vyko tik pirmojoje pusėje, vėliau užtikrintą savo pranašumą įrodė svečių komanda. Rungtynių rezultatas – 69:93 (11:21, 20:23, 19:23, 19:26).

Pirmą ketvirtį keturiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas G.Virbalis. Po taiklaus V. Šoblinsko dvitaškio, jis pelnė dar du taškus, po kurių jo komanda tarsi sustojo ir leido dominuoti svečiams. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 11 taškų, o po taiklių D. Paulavičiaus baudų metimų skirtumas buvo pasiekęs ir dvylikos taškų ribą. Tiesa kėlinio pabaigoje J. Šipošnys taikliu dvitaškiu skirtumą sumažino iki 10 taškų. Rezultatas po kėlinio – 11:21.

Antrą kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, nors po dviejų taiklių V. Šoblinsko baudų metimų komandas skyrė 12 taškų, tačiau šeimininkai po jų atsakė 9 taškais iš eilės ir sumažino skirtumą iki 3 taškų. Daugiausiai prie šio šeimininkų spurto prasidėjo E.Urbaitis pelnęs 4 taškus ir J.Šlopšnys pataikęs tritaškį. Tačiau iš kart po šio spurto svečiai vėl atsigavo, M.Birutis ir D.Paulavičius pataikė po dvitaškį ir sugražino saugesnį pranašumą savo komandai. Po kėlių minučių sekė dar vienas svečių spurtas 2:10 ir skirtumas išaugo iki 13 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 31:44.

Trečią ketvirtį svečiai vėl pradėjo geriau. Sužaidus kelias minutes jie jau buvo padidinę savo persvarą iki 18 taškų. Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino ir šeimininkai neleido savo varžovams toliau didinti pranašumo. Daugiausiai prie šeimininkų žaidimo atsigavimo prisidėjo E.Urbaitis pelnęs 7 taškus ir P.Bakutis pelnęs 5 taškus. Svečius, kaip ir prieš tai buvusiose kėlinukuose, į priekį vedė V.Šoblinskas, šiame ketvirtyje surinkęs 13 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 50:67.

Paskutinio ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Kėlinio pradžioje šeimininkams buvo pavykęs šiek tiek sumažinti skirtumą, 54:67. Tačiau vėliau jis tik išaugo ir pasiekė 20 taškų ribą. Šeimininkai kėlinio pabaigoje bandė žaisti greitą ir agresyvų žaidimą, jie išprovokavo nemažai pražangų ir metė net 9 baudų metimus šiame ketvirtyje, tačiau pergalei to buvo maža. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 69:93.

Po rungtynių „KJG“ komandos treneris, Justinas Šlopšnys sakė: "Pralošėm, labai gaila. Galbūt per mažai stengėmės. Rungtynių metu įkritom į duobę, o paskui jau nebeprisivijom savo varžovų, nors ir stengėmės“.

„Miami“ komandos treneris, Vaidas Petkevičius sakė: „Džiaugiamės pergale. Gaila, kad nepavyko nukelti rungtynių ir negalėjo žaisti keli linksmi vyrukai. Norėtume padėkoti savo fanklubui, rėmėjams ir klubo vadovams už suteiktą galimybę įrodyti savo talentą. Be to visos komandos vardu norėčiau pasveikinti mūsų komandos narį Mantą Birutį tapus Lietuvos čempionu“.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Gytis Virbalis 17 tšk., Edvinas Urbaitis 15 tšk. ( 5 perimti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos), Justinas Šlopšnys 14 tšk. (13 atkovotų kamuolių).

Svečių gretose nesulaikomas buvo Vytautas Šoblinskas 36 tšk. ( 17 išprovokuotų pražangų, 6 perimti kamuoliai, 10 rez. perdavimų), Gytis Jasenauskas 18 tšk. (18 atkovotų kamuolių), Marius Kirgetovas 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

zalias_kraujas2012 balandžio 15 d., 22:48 val.

MIAMI mldc, linksma komandele su puikiu komandos treneriu/vadovu

ka.cia.rasyt2012 balandžio 15 d., 19:44 val.

Šlopšnys o ne Šiopšnys ar Šipošnys ir ne E. Urbutis 7 taskus pelne o E. Urbaitis...

BC "Sporto Fėja" nesunkiai įveikė "Miami" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Smeliavimodarbai.lt" sunkiai palaužė "KJG" (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:49 val.)"Miami" nepalūžo ir ketvirtame kėlinuke spurtavę išplėšė pergalę (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)BC "Sporto fėja" pasismagino su "KJG" ekipa (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:53 val.)BC "Studentai" įveikė "MIAMI" ir pasidabino bronzos medaliais (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 21:55 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Bipa“ įveikė „Miami“ ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 23:17 val.)Tik po atkaklios kovos "Miami" palaužė "Bipos" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)Tik po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė „Bipa“ (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)"A.Sabonio KC" žengia i "Mažosios" taurės finalą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)