ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ vs ŠERNAI (65:86)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų

2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 1597

Sekmadienį, gruodžio 16d., Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko KKL ''C'' lygos ''Top sport'' rungtynės. Susitiko C pogrupio komandos. Elektrėnų ''Senoji versmė'' priėmė svečius ''Šernai''. "Šernai" yra grupės lyderiai ( 8 pergalės ir vos 1 pralaimėjimas), o Elektrėnų ''Senoji versmė'' užima 9-tąją vietą su 2 – iem pergalėmis ir 5 – kiais pralaimėjimais. Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo kiek atsipalaidavę, o puikias progas išnaudoję šeimininkai šiek tiek įšsiveržė į priekį (19-16). Antrąjį kėlinį ''Šernai'' puikiai sužaidė ketvirčio pradžią ir pabaigą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo jau persvertas į svečių pusę (29-42). Antroje rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško. Rungtynes laimėjo ''Šernų'' komanda 65-86.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo taikliu M.Kaminsko tritaškiu metimu. Tuomet dar du pridėjo A.Bukauskas ir šeimininkai išsiveržė į priekį (5-0). Labai greitai ''Šernai'' atsakė tritaškiu metimu, taip palikdami 2 – jų taškų pranašumą. Šeimininkams toliau sekėsi rinkti taškus iš po krepšio ir jau 2 – ąją žaidimo minutę turėjo šešių taškų pranašumą (9-3). Įpusėjus ketvirčiui komandų žaidimas išsilygino ir komandas skyrė vos vienas taškas (17-16). Pirmojo ketvirčio pabaigoje M.Kaminskas pridėjo dar 2 taškus ir nuskambėjus švilpukams, skelbiantiems pirmojo kėlinio pabaigą, šeimininkai turėjo 3 – jų taškų pranašumą (19-16).

Antrąjį kėlinį ''Šernai'' pradėjo 7 – iais taškais be atsako ir įšsiveržė į priekį (19-23). Antrojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 8-ni taškai (21-29). ''Šernai'' ir toliau nemažino ''apsukų'' laimėdami kelias sėkmingas atkarpas (0-6) ir (0- 5) ir jau po dviejų kėlinių svečiai turėjo trylikos taškų persvarą (29-42).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sušvelnino skirtumą iki 8 – tuonių taškų (34-42). Iniciatyvos nepaleidę ''Šernai'' vėl padidino ''prarąją'' iki 14 – likos taškų (34-48). Likus žaisti 5 minutes ''Šernai'' vis didino savo pranašumą. Skirtumas išaugo iki 23 taškų (40-63). Kėlinio pabaigoje šeimininkai ''nukirpo'' du taškus (41-63). Tuomet vėl perėmė kamuolį ir greitos atakos metu buvo prasižengta prieš M.Kaminską, negana to, dar technine pražanga buvo nubaustas J.Snudaitis. Šeimininkai turėjo teisę mesti 4 – turis baudos metimus, kuriuos M.Kaminskas ir realizavo (45-63). Po baudos metimų šeimininkams dar liko ir kamuolys, bet atakos sėkmingai užbaigti nepavyko. Likus žaisti nepilną minutę ''Šernai'' suapvalino pranašumą iki 20 -ties taškų (45-65). Paskutiniame, nieko nelemiančiam, kėliny, šeimininkams nebepavyko sumažinti deficito. Visą kėlinį svečiai išlaikė savo saugią 20 – ties taškų persvarą ir laimėjo rungtynes (65-86).

Po laimėtų rungtynių ''Šernų'' treneris Andrius Lapinskas sakė: ''Nu ką, po pirmojo kėlinio padarėm nemažai greitų atakų ir atitrūkom. Smagu buvo, visi pasižaidėm. Geras sekmadienis. Varžovai neblogi, gerai, tvirtai kovojo ir jie daug greitų atakų užpuolė, aišku mes daug klaidų pridarėm. ''

''Šernus'' į pergalę vedė: K.Tvarkūnas (31 pts), E.Plenta (26 pts), J.Snudaitis (11pts).

Šeimininkų gretose išsiskyrė: M.Kaminskas (27 pts), A.Bukauskas (11 pts), D.Bočkovas (11 pts).

''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)"Šernai" pasiekė pergalę prieš "Vėją" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)"VU KHF" paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Elektrėnų "Senosios Versmė" panosės (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)"Šernai" toliau skina pergales (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:05 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)Po sunkios kovos pergalę šventė "Vėjas" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:19 val.)