JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (70:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos

2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 23:56 val., peržiūros: 2353

Trečiadienį, Gruodžio 19 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, C pogrupio, rungtynės, tarp "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" (šeimininkai) ir "Kauno Oro Uosto & Lana Lecta" (svečiai) ekipų. Rungtynių metu vyko atkakli kova, didžiąją dalį pirmavo šeimininkų komanda, bet trečiajame ketvirtyje jie užleido savo pozicijas varžovams. Tačiau gera paskutinio kėlinio pradžia jiems leido sugrįžti į kovą dėl pergalės ir ją pasiekti. Rungtynių rezultatas – 70:64 (18:18, 19:17, 10:19, 23:10).

Primą kėlinuką šešiais iš eilės taškais pradėjo aikštelės šeimininkai. Svečiai į tai atsakė dvitaškiu, o po to jie iš karto leido savo varžovams pataikyti tolimą metimą ir skirtumas išaugo iki septynių taškų. Vėliau žaidimas klostėsi lygiai, tačiau kėlinio pabaigą svečiai sužaidė geriau. Jie spurdavo 2:8 ir išlygino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 18:18.

Antrajame ketvirtyje komandos toliau tęsė lygią kovą. Dabar nei vienai komandai nepavykdavo atitrūkti didesne taškų persvara. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau H. Butkaus tritaškis kėlinio pabaigoje rezultatą sumažino. Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:35.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo devyniais iš eilės svečių komandos taškais. Tai jiems leido įgyti septynių taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai bandė mažinti skirtumą, tačiau jiems nesisekė gynyboje ir skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po trijų kėlinių – 47:54.

Ketvirtą kėlinį jau geriau pradėjo šeimininkai, jie spurtavo rezultatu 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Bet svečiai atsakė taikliu dvitaškiu ir susigražino persvarą. Jau kito atakos metu D. Jasisnkas smeigė tritaškį bei vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai. Skirtumą vėl išlygino taiklų H. Butkaus baudų metimai. Tačiau tada šeimininkai pelnė dešimt taškų be atsako ir įgijo saugesnį pranašumą. Svečiai dar bandė gelbėtis taikliu tritaškiu ir po perimto kamuolio pelnytu dvitaškiu, bet daugiau jiems nepavyko pasipriešinti. Rezultatas po keturių kėlinių – 70:64.

Šeimininkų komandos treneris Martynas Balkus sakė: „Aš, kaip treneris, grįžęs po ilgos pertraukos, po sunkios traumos, iš karto sutvarkiau žaidimą ir matėsi komandos drausmė. Nebuvo jokios panikos, o pabaigoje pasisekė. Buvome tik šešiese, mūsų vyrai, kaip visą laiką gina Lietuvą, tai net nėra, kada ateiti į varžybas.“

Šeimininkus į pergalę vedė Giedrius Kriščiūnas 16 tšk., Juozas Kajokas 16 tšk., Martynas Balkus 13 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Henrikas Butkus 16 tšk., Marius Nevas 15 tšk., Tomas Ananka 12 tšk.

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas " atsisakė baigti rungtynes prieš "Baubilą" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė "Viči" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:05 val.)Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas svečiuose susitvarkė su Topo Centru (2013 sausio 29 d., antradienis, 22:26 val.)Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)