ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs GREIČIO JUOSTA (91:43)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta"

2011 gruodžio 13 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 4376

Antradienį(12.13), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Greičio Juosta“ (svečiai) ekipos. Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik iki pirmojo kėlinuko pabaigos, o vėliau dominavo šeimininkų komanda, nepalikdama jokios vilties savo varžovams. Rungtynių rezultatas – 91:43(20:14, 21:6, 21:14, 29:9).

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus kelias minute pirmavo 8:0, tačiau paskui kelių minučių atkarpą jie sužaidė prastai ir leido savo varžovams sumažinti skirtumą. Šiame kėlinuke abiems komandos sunkiai sekėsi rinkti taškus, buvo daug klaidų ir netaiklių metimų. Rezultatas po kėliuko – 20:14.

Antrasis kėlinukas prasidėjo lygia dviejų varžovų kova, tačiau tai truko neilga. Įpusėjus kėliniui šeimininkai spurtavo rezultatu 17:0 ir nusprendė šių varžybų baigtį per kelias minutes. Daugiausia prie to prisidėjo K.Rainys ir E.Jančiauskas, kurie inicijavo šį spurtą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 41:20.

Trečiajame ketvirtyje svečiam vėl sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio, jiems niekaip nesisekė sužaisti geresnės atkarpos, o šeimininkai mėgavosi žaidimu, jie turėjo progų kartoti savo netaiklius metimus, laimėdami kova dėl atšokusių kamuolių. Šiame kėlinuke vėl dominavo E.Jančiauskas pelnęs 12 taškų per šį kėlinį. Rezultatas po ketvirčio – 62:34.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nei kiek nepasikeitė, šeimininkai neatsipalaidavo, o ir toliau spaudė savo varžovus agresyvia gynyba ir greitu puolimu. Svečių komanda atrodė pavargus, rengdavo greitas atakas bandydami atlošti skirtumą, tačiau jiems nekrito metimai ir šiame kėlinuke. Taigi rezultatas po rungtynių – 91:43.

Po rungtynių „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandos treneris, Andrius Čekanauskas sakė: "Šiandien buvome pikti po praeito pralaimėjimo, atėjome susikaupę ir labiau motyvuoti, todėl žaidėm agresyviai nuo pirmos iki paskutinės minutės ir tai atnešė mums nesunkią pergalę.“

„Greičio Juosta“ treneris, Paulius Rutkauskas sakė: „ Serga daug žaidėjų, neatėjo du mūsų lyderiai, todėl žaidimas šiandien nesiklijavo, pradžioj dar bandėm žaisti lygiai, bet paskui tiesiog paleidom savo varžovus. Pristigo jėgų.

Rezultatyviausi žaidėjai: „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ - Evaldas Jančauskas 24 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Kristupas Rainys 22 tšk. (12 atkovotų kamuolių), Vilius Vaitkevičius 20 tšk.

"Greičio Juosta" - Airtonas Ūsas 11 tšk., Igoris Konovalenko ir Paulius Rutkauskas po 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 gruodžio 16 d., 01:02 val.

malinauskas lyderis,bet be jo kiti irgi turi zaist.o uz zodi nevyke,gali tekti atsakyt :(

Anonimas2011 gruodžio 13 d., 22:12 val.

taip ir buna,kai tik vienas zaidziantis,jo nera ir komandai aut:)

Anonimas2011 gruodžio 13 d., 21:48 val.

be malinausko sitie visiskai nevyke

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" įveikė "Bangą & Lyga.eu" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)