Kelių priežiūra vs Marex Boats (83:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis nulėmė „Kelių priežiūra“ komandos pergalę

2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 19:45 val., peržiūros: 274

Sausio 11 dieną, 18:30 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Kelių priežiūra“ (šeimininkai) ir "Marex Boats" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje „Kelių priežiūra“ susikrovė daugiau nei dvidešimties taškų pranašumą. Tokia persvara leido šeimininkams ramiai užbaigti rungtynes ir pasiekti pergalę rezultatu 83:60 (23:13, 21:7, 14:16, 25:24).

Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, bet „Kelių priežiūra“ netrukus sužaidė puikią atkarpą, visiškai uždarė varžovų puolimą iki pradėjo tolti. Skirtumas augo su kiekviena minute, kol prasidedant ilgajai pertraukai „Kelių priežiūra“ jau buvo priekyje net 44:20.

Po ilgosios pertraukos skirtumas nustojo augęs, komandos žaidė lygiai, o "Marex Boats" pagaliau gavo daugiau laisvės puolant. Intrigos nebebuvo, komandos tiesiog sutvarkė formalumus, o „Kelių priežiūra“ laimėjo rungtynes rezultatu 83:60.

11 atk. kam.

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Kelių priežiūrai“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Remza“ itin lengvai susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 19:35 val.)Įmonių lygos B pogrupyje: „Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:25 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)Įmonių lygos B pogrupyje: Kelių priežiūra pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kelių priežiūra“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:31 val.)4:28 trečią kėlinį pralaimėjusi „Promatecha“ pripažino „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Kelių priežiūra“ po įtemptos kovos įveikė „Omegą“ (2023 sausio 18 d., trečiadienis, 20:49 val.)