KAUNO RAMI vs KMAIK & BREVITRA (49:59)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI"

2012 gegužės 09 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 2439

2012 gegužės 09 dieną, Pavasario Sport turas taurės pusfinalyje susitiko šeimininkai KAUNO RAMI ir svečiai KMAIK & BREVITRA. Rungtynes sunkiai nutolę trečiąjame kėlinyje, bet pabaigoje vėl gražinę intrigą vis dėlto nugalėjo svečiai rezultatu – 49:59 (8:10, 16:12, 14:26, 11:11).

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos dvitaškiais. TOliau sekė kelios minutės tylos ir tuomet dar po keturis taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas išliko lygus – 6:6. Keturis taškus iš eilės pelnė Deivdas Vaičikauskas, o dviem atsakė Nerijus Žiogas ir po pirmo ketvirčio – 8:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes rezultatas – 10:14. Atkarpa 9:0 spurtavo Rami ir susikrovė penkių taškų persvarą – 19:14. Iki ketvirčio pabaigos Brevitra priartėjo ir po dviejų kėlinių komandas teskyrė vos du taškai – 24:22.

Trečiąjį kėlinį komandos apsikeitė po du taškus, o tritaškį smeigė Ernestas Latoža ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Atkarpa 7:0 atsakė Kauno Rami ir įgijo 6 taškų persvarą – 33:27. Po keturis taškus apsikeitė abi komandos ir skirtumas nepakito – 37:31. Kėlinį Brevitra baigė spurtu – 17:1 ir po trijų kėlinių – 38:48.

Ketvirtasis kėlinys nieko kardinaliai nepakeitė ir Brevitra užtikrintai žengė į finalą – 49:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – sveikinam varžovus, kad susirinkę vos penkiese taip priešinosi ir kovojo iki galo. Džiaugiuosi už savo vyrus kurie sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Tomas Rukevičius (13, 21 naud. bal., 12 atk. kam.), Deividas Dragūnas (10), Paulius Stonis (10, 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Šarūnas Petraitis (18, 20 naud. bal., 7 išpr. pr.), Marius Pranskūnas (10, 20 naud. bal., 10 atk. kam.), Donatas Petrauskas (9, 6 išpr. pr.) taškai.

"Kauno rami" nesunkiai nugalėjo "Omegos" ekipą (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:05 val.)KMAIK & BREVITRA labai lengvai namuose susidorojo su BC STUDENTAIS (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Brolius" (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)"Kauno Rami" rungtynių pabaigoje palaužė "Fortūną" ir pateko į "Sportturo" taurės pusfinalį (2012 gegužės 05 d., šeštadienis, 21:01 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)Įtemptose ir dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo šventė „Kauno Rami“ (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:39 val.)"Sportturo" taurės bronzą iškovojo "Kauno Rami" (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:15 val.)„KMAIK & Brevitra“ iškovojo pergalę prieš „Smėliavimodarbai.lt“ ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:20 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)