Coca Cola vs Kauno technologijos universitetas (69:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą.

2016 sausio 05 d., Antradienis, 00:46 val., peržiūros: 1135

Pirmadienį, sausio 4 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Coca cola" ir svečių teisėmis žaidę "Kauno technologijos universiteto" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno technologijos universiteto" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:22). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo svečiai – (35:39). Trečiame kėlinyje "Coca cola" ekipai pavyko minimalių skirtumu įsiveržti į priekį – (53:52). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, rungtynių pabaigą geriau sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (69:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno technologijų universiteto" laimėtą atkarpa – (2:7), vėliau sekė "Coca cola" laimėta atkarpa – (4:3), po kurios sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (6:10). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (9:16). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėtą atkarpa – (5:7), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 6 taškų – (23:29). Vėliau sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Coca cola" ekipai pavyko priartėti iki 4 taškų – (28:32). Antroje kėlinio dalyje komandos komandos sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 4 taškai – (35:39).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek geriau šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko prie svečių priartėti iki 2 taškų – (42:44). Vėliau sekė svečių laimėta atkarpa – (0:5), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 7 taškai – (42:49). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė, sužaidus 4 minutes "Coca cola" laimėjo atkarpą – (9:1), po kurios šeimininkai pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – (51:50). Per likusį laiką komandos apsikeitė po tikslia ataką ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (53:52).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (6:2), po kurios sužaidus 3 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 5 taškų – (59:54). Vėliau sekė sausa "Kauno technologijos universiteto" laimėtą atkarpa – (0:11), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė – (59:65). Likus žaisti apie 2 minutes šeimininkams pavyko įmesti 5 tašus iš eilės ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (64:65). Sužaidus dar apie nepilną minutę, šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – (67:67). Visgi paskutinėmis sekundėmis geriau sužaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir kiek netikėtai laimėjo rungtynes rezultatu – (69:67).

Po laimėtų rungtynių "Coca cola" komandos treneris kalbėjo: "Pradžioje rungtynių varžovams leidom lengvų taškų parinkti. Vėliau susikaupėme, pradėjome labiau dėmesio skirti jų pagrindiniui įžaidėjui, privertėme jų žaidimą truputi pristabdyti, varžovai lėčiau pradėjo žaisti, ko pasakoje pavyko žaisti lygų žaidimą, o gale šiandieną mūsų komandą aplankė sėkmė."

Coca Cola: Raimondas Jacunskas – 19 tšk., Vytautas Stočkus – 17 tšk., Vitalijus Rancovas – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Tadas Narankevičius – 10 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Laurynas Andriuškevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Rytis Krušinskas – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„RVG Baldai“ atkaklioje kovoje įveikę „Kauno technologijos universitetas“ rezultatu (57:61) žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)