Kauno kolegija vs KK „Pauliukai“ (76:67)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 21 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą

2014 spalio 21 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 1294

Spalio 21 dieną Kauno Kolegijos mažojoje salėje įvyko "Baltik sport" pirmenybių B lygos reguliariosios rungtynės tarp "Kauno Kolegijos" (šeimininkai) ir KK "Pauliukai" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinyje stipriau ir tvirčiau atrodė šeimininkai – 21:10. Antrame kėlinuke šeimininkai padvigubino savo turimą pranašumą ir po pirmosios dalies pirmavo 42:20. Trečiame kėlinuke svečiam pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą – 58:40. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje KK "Pauliukai" buvo pavojingai priartėję prie varžovų, tačiau persverti rezultato nesugebėjo ir turėjo pripažinti "Kauno Kolegijos" pranašumą rezultatu 76:67.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 7:2. Bėgant laikui "Kauno Kolegija" išlaikė savo pranašumą. Svečiai į taiklius varžovų metimus atsakė taikliais baudų metimais (11:6). Tada šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir pirmąsyk rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (19:8). Šeimininkams iki kėlinio pabaigos pavyko išlaikyti tokią persvarą ir po kėlinio 21:10 iniciatyvą savo rankose laikė "Kauno Kolegija".

Antrame kėlinuke "Kauno Kolegija" toliau užtikrintai pirmavo . Kėliniui įpusėjus šeimininkai spurtavo 13:2 ir pirmavo 40:18. Likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais ir po pirmosios rungtynių dalies 42:20 pirmavo šeimininkai.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiams nesisekė tirpdyti turimo deficito ir šis liko beveik nepakitęs (47:26). Tada svečiams pavyko nežymiai laimėti antrąją kėlinuko pusę ir sumažinti atsilikimą iki 18 taškų – 58:40.

Paskutinį ketvirtį svečiai pradėjo galingai spurtuodami 15:2 ir sumažindami atsilikimą iki 5 taškų (60:55), tačiau netrukus šeimininkai vėl atstatė 10 taškų persvarą (65:55). Per likusį žaisti laiką KK "Pauliukai" nesugebėjo pavojingiau priartėti prie "Kauno Kolegijos" ir leido jai švęsti pergalę rezultatu 76:67.

Po rungtynių "Kauno Kolegijos" treneris sakė: "Pirmą kartą susirinkom, tai matėsi daug žaidybinio broko. Naujokų nenorėjau leisti, nes vyko gana atkakli kova, o pergalę, manau, lėmė didelis noras laimėti"

KK "Pauliukai" treneris sakė: "Pradžia sezono, treniruočių ir tokių rimtų varžybų trūkumas manau lėmė pralaimėjimą. Dalyvaujame čia, kad įgautume patirties ir manau ateityje žaisime geriau"

Kauno kolegija: Darius Lugauskas – 21 tšk., Giedrius Būda – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Deividas Stankevičius – 15 tšk., Paulius Parachomikas – 13 tšk.

KK „Pauliukai“: Arvydas Geiša – 22 tšk., Arminas Čapkauskas – 20 tšk., Mindaugas Gelžinis – 14 tšk.

„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)Tik po atkaklios kovos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ įveikė KK „Pauliukai“ komandą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 00:39 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Permainingoje vakaro dvikovoje ‒ KK „Pauliukai“ pergalė (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 24 d., antradienis, 20:06 val.)