United ‒ „Alta transportas“ vs Galera (114:85)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“

2016 rugsėjo 23 d., Penktadienis, 10:11 val., peržiūros: 1190

Ketvirtadienį, rugsėjo 23 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos United ‒ „Alta transportas“ bei svečių „Galeros“. Abi komandos susirinko gan negausiai, tad ilgesnio suolelio pranašumu negalėjo džiaugtis nei vieni, nei kiti. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Galeros“ ekipa, tačiau po šalto dušo atsigavusi šeimininkų ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo bėgti nuo savo varžovų. Visus kėlinukus laimėjusi United ‒ „Alta transportas“ ekipa, iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynės prasidėjo keliomis sėkmingomis United ‒ „Alta transportas“ atakomis ir taikliu tritaškiu iš „Galeros“ pusės. Tuomet šešis taškus be atsako pelnė pastarieji ir įgijo penkių taškų atotrūkį. Iki tol sunkiai taškus rinkusi šeimininkų komanda, surengė 11:0 spurtą ir patys įgijo jau kiek saugesnį pranašumą. Likusią kėlinuko dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 23:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo United ‒ „Alta transportas“, kuri savo pranašumą padidino iki dviženklio. Tuomet keliomis sėkmingomis atakomis atsakė „Galeros“ ekipa ir skirtumą braukė iki vienženklio. Tada komandos žaidė taškas į tašką, bet ilgai laukti nereikėjo ir šeimininkai surengė 10:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau įtikinamą pranašumą. Per likusią kėlinuko dalį komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:34.

Trečiajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė – tik buvo dar mažiau gynybos. Tiek vieni, tiek kiti, šiame kėlinyje be didesnio vargo sėkmingai užpuldavo savo varžovų krepšius. Kėlinuko pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau jam įpusėjus, United ‒ „Alta transportas“ surengė 12:2 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau 26-ių taškų pranašumą. Vėliau komandos vėl žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nepakito. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 81:59. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas, tad komandos tą suprasdamos ir toliau nepersistengė gynyboje. United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo pelnė ir 100-ąjį tašką, tačiau visus jų linksmumus sugadino rungtynių pabaigoje pakaušį prasikirtęs vienas komandos žaidėjų M.Lebedys. Nepaisant to, šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas – 114:85.

M.Daraškevičius (United ‒ „Alta transportas“):
„Nesitikėjom tokios pergalės. Varžovai panašūs, kaip ir pirmi, pagal pajėgumą. Bet antros mums rungtynės, tad geriau sužaidėme, viskas sukrito ir va – 100 įmetėm. O gynybos nelabai buvo, dėl to, kad pataikėm ir laimėjom“.

S.Korolkov („Galera“):
„Pirmos varžybos. Po vasaros pirmos varžybos visiems. Niekas turbūt nemėtė dar į krepšį, apart varžovų. Ir aišku, sportinė forma nekokia pradžioje sezono“.

United ‒ „Alta transportas“: Giedrius Būda – 26 tšk. (9 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Mantvydas Gečionis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ignas Jančiukas – 16 tšk., Povilas Grikštas – 13 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 11 tšk.

Galera: Aurimas Juozapaitis – 25 tšk. (11 atk. kam.), Sergej Korolkov – 18 tšk., Vytautas Tirva – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Tirlikas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Darius Liakauskas – 10 tšk.

BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)Nerezultatyviose „Kauno mero Mažosios taurės“ finalo rungtynėse auksu pasidabino „Galera“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 15:36 val.)Visas rungtynes priekyje žengęs BC „Gazuotas pienas“ įsirašė antrą pergalę (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:38 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)