Akademija vs Elektromontuotojas (81:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 1234

Sausio 4-ąją dieną. pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės J pogrupio akistata tarp namuose žaidusios „Akademijos“ ir svečių vaidmenyje buvusio „Elektromontuotojo“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris per pirmąsias 2 minutes pelnė 7 taškus be atsako ir pabėgo į priekį (0:7). „Akademiją“ išjudino A.Juozapaičio taiklūs metimai (4:7), tačiau netrukus svečiai vėl padidino atstumą ir susigrąžino 7 taškų persvarą (6:13). Visgi, ketvirčio tiesiojoje „Elektromontuotojo“ puolimas ėmė strigti ir paskutinėje 3 minučių atkarpoje ši komanda sukrapštė vos 2 taškus. Tuo netruko pasinaudoti „Akademija“, kuri šiuo laikotarpiu surinko 12 taškų ir ne tik panaikino deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 18:15.

Antrojo kėlinio starte L.Juknio kariauna pelnė dar 5 taškus be atsako ir sutvirtino savo pozicijas iki 8 taškų (23:15). Nors vėliau „Elektromontuotojas“ išlygino žaidimą ir neleido oponentams dar labiau nutolti, tačiau ir priartėti svečiams nesisekė ir pranašumas išliko „Akademijos“ rankose. Antroje kėlinio pusėje svečiai surengė porą sėkmingų atakų iš eilės ir tokiu būdu braukė nuostolius iki vienu taikliu metimu pasiekiamos ribos (31:28). Vis dėlto, paskutinis žodis pirmoje susitikimo pusėje priklausė M.Gudeliauskas, kuris minimaliai padidino „Akademijos“ atotrūkį ir padėjo savo komandai įpusėjus mačui pirmauti rezultatu 32:28.

Po didžiosios pertraukos „Elektromontuotojas“ pjovė deficitą perpus (32:30), tačiau vėliau svečių puolimas kelioms minutėms nutilo ir ši tyla neliko ne pasėkmių. Beveik 6 minutes „Elektromontuotojas“ niekaip negalėjo pralaužti varžovų gynybos, o šiuo laikotarpiu įsismaginusi „Akademija“ sparčiais žingsniais tolo. L.Juknio armija surengė spurtą 12:0 ir po 8 M.Gudeliausko taškų iš eilės, svečių komanda atsidūrė nokdaune (44:30). Nors vėliau „Elektromontuotojas“ pralaužė ledus ir nutraukė taškų badą, bet žaidimo skonį pajutusi „Akademija“ su A.Juozapaičiu priešakyje toliau tęsė sėkmingą pasirodymą ir po trijų kėlinių susikrovė 19 taškų bagažą – 56:37.

Po šio skaudaus antausio „Elektromontuotojas“ kėlėsi sunkiai, tačiau pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis bent jau išlaikė apylygį žaidimą, kuris pristabdė deficito augimą. Visgi, žaidimo vadžias savo rankose laikanti ir pergalės skonį burnoje jaučianti „Akademija“ neketino apsiriboti praėjusiais pasiekimais ir toliau tvirtino pergalės pamatus. Laimėta atkarpa 8:0 padidino atstumą tarp komandų iki 27 taškų (69:42), o dvikovos tiesiojoje aikštės šeimininkų smeigė dar vieną dūrį varžovams į paširdžius, finišavo spurtu 10:2 ir pribaigė subyrėjusius priešininkus rezultatu 81:49.

Linas Juknys („Akademija“):

„Su naujais metais! Labai smagu, kad jų sulaukėme. Likiu sėkmės ir sveikatos tiek Tau, tiek visai lygai. Kalbant apie rungtynes, salė buvo labai šalta. Tokiomis sąlygomis net ir gamtinį reikalą tualete padaryti yra gan sudėtinga. Nauji metai atnešė ir naujų permainų mūsų komandoje. Ją papildė nauji žaidėjai, kurie jau šiandien padėjo komandai. Tiesiog žaidėm savo žaidimą ir laimėjom. Smagu laimėti.“

Marius Nenartavičius („Elektromontuotojas“):

Pirma pusė buvo nebloga ir atrodė, jog matysime atkaklią kovą visas rungtynes. Tiesa antroje pusėje varžovai nepaliko Jums vilčių ir sutriuškino. Kodėl taip nutiko?

„Vyrai pavargo ir neapsigynė. Varžovai pataikė savo metimus, ypač pridėjo daug tritaškių. O šiaip trūko jėgos po krepšiu. Du mūsų vidurio puolėjai šiandien negalėjo padėti komandai.“

„Akademijos“ pergalės kalviais buvo M.Gudeliauskas (29 tšk., 6 rez. p., 6 išpr. pr.), A.Juozapaitis (22 tšk., 6 atk. k.), V.Bunikis (11 tšk., 10 atk. k.), L.Šaulevičius (11 tšk., 6 atk. k., 6 rez. p.), T.Jankevičius (6 tšk., 5 per. k.) ir R.Trepočka (2 tšk., 17 atk. k.).

„Elektromontuotojo“ komandoje pasižymėjo A.Mažintas (16 tšk.), A.Gilius (12 tšk., 9 atk. k.), V.Sutkus (8 tšk), D.Znutas (7 tšk., 6 rez. p.) ir M.Ivaškevičius (6 tšk.).

„Akadamija“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje pasiekė pirmąją pergalę po dviejų iš eilės pralaimėjimų (1-2). „Elektromontuotojo“ sąskaitoje penki laimėjimais ir dvi nesėkmės (5-2).

„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)