SPARTA vs SK MATTAS (76:62)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ palaužė SK „Mattas“ ekipą

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 01:43 val., peržiūros: 2448

Antradienį (12.04), Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir SK „Mattas“ (svečiai). Rungtynės klostėsi atkakliai ir labai permainingai. Po pirmojo kėlinio 9 taškais (19:10) pirmavo „Spartos“ ekipa, tačiau įpusėjus mačui 1 taško pranašumas (33:34) jau buvo SK „Mattas“ komandos pusėje. Vis dėlto antroje rungtynių dalyje „Spartos“ komandos žaidėjams pavyko įrodyti pranašumą prieš varžovus ir iškovoti pergalę rezultatu 76:62.

Rungtynės prasidėjo „Spartos“ ekipos spurtu 8:0, tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui Sk „Mattas“ komandos krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų (10:8). Vis dėlto antroji pirmojo ketvirčio dalis geriau susiklostė šeimininkams, kurie įgijo 9 taškų pranašumą (19:10).

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje pasikeitė. Svečių komandos žaidėjai po truputį ėmė mažinti atsilikimą ir likus žaisti 3 minutes antrajame ketvirtyje rezultatas tapo lygus (27:27). Kėliniui besibaigiant SK „Mattas“ ekipai pavyko išsiveržti į priekį minimaliu skirtumu (33:34).

Trečiajame kėlinyje pirmaujant komanda vėl pasikeitė ir įpusėjus trečiajam kėliniui 7 taškų pranašumą (47:40) jau turėjo „Sparta“. Antroje kėlinuko dalyje „Spartos“ komandos krepšininkai dar labiau padidino savp pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė 11 taškų (58:47).

Ketvirtajame kėlinyje „Spartos“ ekipos žaidėjams pavyko išlaikyti trečiajame kėlinyje įgytą pranašumą bei škovoti pergalę rezultatu 76:62.

Po laimėtų rungtynių „Spartos“ komandos atstovas kalbėjo: „Rungtynes sužaidėm gerai, protingai, priešininkai gana stiprūs, padarėm mažai klaidų, gerai dirbome gynyboje – tai pagrindiniai faktoriai, kurie ir lėmė mūsų pergalę“.

Po pralaimėtų rungtynių SK „Mattas“ komandos atstovas kalbėjo: „Varžovai buvo stiprūs, mes nežaidėm taip, kaip galim, todėl ir pralaimėjom“.

„Sparta“: Andrius Knezys 16 tšk. (5 rez. perd., 18 naud. bal.), Arūnas Šunskis 15 tšk. (, 5 rez. perd., 5 išpr. praž., 14 naud. bal.), Juozas Kajokas 14 tšk.

SK „Mattas“: Eimantas Daunoras 16 tšk. (10 išpr. praž., 25 naud. bal.), Mindaugas Drėzas 15 tšk. (7 išpr. praž., 21 naud. bal.), Andrius Čibiras 9 tšk. (5 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 gruodžio 05 d., 07:40 val.

Pastaba statistui. Spartos zaidejas Audrius Salasevicius, varzyboms registruotas buvo , bet aiksteleje nepasirode. Tai nelabai suprantu kaip as galejau suzaisti 4min jei visas varzybas sedejau persirenges ant suolo?

Audrius.S

Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)"Kauno kolegija" po atkaklios antros rungtynių pusės palaužė SK "Mattas" krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KMAIK & Brevitra" sutriuškino SK" Mattas" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Sparta visas rungtynes buvusi vienu žingsniu priekyje palaužė Darbą (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC "Grizliai" geriau sužaidę antrąją rungtynių dalį nugalėjo SK "Mattas" ekipą. (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:34 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)"Lokiai" nepasipriešino "SK Mattas" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Po įnirtingos kovos SK "Mattas" nugalėjo "Dumblą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 18:19 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)„Sparta“ namuose pusšimčio taškų skirtumu sutriuškino „Lokius“ (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:36 val.)