Hidraulinės sistemos vs Valpainiai (88:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 11 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tritaškių lietų atlaikiusios „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę

2022 spalio 11 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 296

Spalio 11 dienos vakarą, "AB Kauno energija" sporto salėje, kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 susitiko "Hidraulinės sistemos“ (Šeimininkai) ir "Velpainiai" (Svečiai) komandos. Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Hidraulines sistemos" 88:81 (21:28, 19:13, 26:14, 22:26).

Rungtynes puikiai pradėjo „Velpainiai“, svečiai per pirmajį kelinį sumetė šešis iš septynių tritaškių ir po pirmojo kėlinio kontroliavo rungtynes. Antrajame kėlinyje svečių komandos taikiklis užstrigo, o tuo pasinaudoja šeimininkai sugrįžo į rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo minimalų atsilikimą.

Antroje rungtynių pusėje "Hidraulinės sistemos" demonstravo gerą gynybą, kurios dėka varžovų puolimas užstrigo, o po S. Klimkevičiaus tritaškio su trečio kėlinio sirena šeiminikai susikrovė dviženklį pranašumą 66:55. Švečiai nenusileido, o trys Š. Sabaliausko tritaškiai bei M. Geštauto dvitaškis su nesportine varžovo pražanga ištirpdė šeimininkų persvarą bei leido svečiams pagalvoti apie pergalę. Tačiau, užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidė "Hidraulinės sistemos" bei pasiekė pergale rezultatu 88:81.

Arvydas Botyrius

„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)Jaunatviškas entuziazmas ir užsispyrimas Kautech komandai užtikrino pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:50 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)