KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Birštono SC – „Olimpas“ (78:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingose rungtynėse KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš Bištono SC ‒ „Olimpą“

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 23:04 val., peržiūros: 1294

Ketvirtadienio vakarą Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ 2002-2 su svečiais – Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkais. Po atkaklios kovos pirmoje rungtynių dalyje, šeimininkams pavyko įrodyti savo pranašumą ir pasiekti antrąją pergalę pirmenybėse. Šiose rungtynėse svečių ekipos lyderis M.Knyšius pagerino šio sezono išprovokuotų pražangų rekordą. Trigubą dublį surinkęs žaidėjas išprovokavo net 14 pražangų.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylyge kova. Nors jauniesiems žalgiriečiams, po A. Šepučio taiklaus tritaškio, pavyko pasiekti 4 taškų persvarą (9:4), po to sekė itin sėkminga varžovų atkarpa 2:17, kurios metu 6 taškus pelnė R.Nemuras. Taip Birštono SC – ​“​Olimpui“​ pavyko atitrūkti dviženkliu taškų skirtumu (11:22). Kėlinys baigėsi rezultatu – ​17:24.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo net trimis iš eilės taikliais M. Seiliaus (Bištono SC ‒ „Olimpas“) tolimais šūviais. Tai lyg pažadino aikštės šeimininkus, kurie pradėjo pamažu reabilituotis ir vytis varžovus. Ketvirčio pabaigoje surengtas spurtas 7:0 leido KM „Žalgiris“ 2002-2​ komandai ilgąją pertrauką pasitikti kiek pozityviau – ​35:37.

Antroji rungtynių pusė atrodė intriguojančiai. Sužaidus vos 2 trečiojo ketvirčio minutes, po taiklaus J. Gaidukevičiaus dvitaškio, šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę. Tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus susigrąžino trapų pranašumą. Deja, tai buvo paskutinis kartas, kai Birštono SC – ​“​Olimpas“​ pirmavo. Kėlinys baigėsi šeimininkams atitrūkus 4 taškais – ​55:51.

Lemiamas rungtynių kėlinys priklausė KM „Žalgiris“ 2002-2​. Nuo pat pirmųjų minučių jie ėmė didinti atotrūkį nuo varžovų. Agresyvus puolimas ir gera gynyba viso ketvirtojo kėlinio metu ne tik neleido svečiams iš Birštono sėkmingai užpulti, bet ir padėjo iškovoti užtikrintą pergalę rezultatu – ​78:65.

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Ariogala“ įveikė KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)