KAMS vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (74:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą.

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 23:09 val., peržiūros: 1563

Trečiadienį, spalio 29 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "KAMS" ir svečių "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (16:20). Antrame kėlinyje "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:38). Trečiais kėlinys geriau susiklostė "KAMS" komandai kuri sumažino skirtumą iki minimumo ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (52:53). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, paskutinėmis sekundėmis geriau sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (74:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "KAMS" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" komanda atsakė 5 iš eilės pelnytais taškais ir prabėgus porai minučių rezultatas buvo – (2:5). Prabėgus dar 3 minutėms šeimininkams pavyko surengti spurtą (10:3) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (12:8). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie laimėjo atkarpą – (4:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:20).

Antrasis kėlinys abiems komandoms prasidėjo apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, sužaidus 4 minutes "KAMS" komandai pavyko vėl persverti rezultatą savo naudai – (27:26). Visgi likusią kėlinio atkarpą geriau pavyko sužaisti "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" komandai, kuri laimėjo atkarpą – (4:12) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 7 taškai – (31:38).

Trečiais kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu (10:4), kuris leido vėl sumažinti skirtumą iki minimumo – (41:42). Per likusį laiką "KAMS" komandą vijosi svečius, bet persverti rezultato nepavyko. Trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (52:53).

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko persverti rezultatą, bet netrūkus svečiai jį vėl išlygino – (57:57). Prabėgus dar kelioms minutėms komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet kėliniui įpusėjus "KAMS" komandai pavyko įgyti 4 taškų persvarą – (63:59). Antroje kėlinio pusėje užvirė nuožmi kova, svečiai stengėsi persverti rezultatą, bet šeimininkai vis neleisdavo jo persverti. Visgi puikią progą persverti rezultatą turėjo svečiai, bet likus žaisti 20 sekundžių prarado kamuolį ir taip paskandino visas viltis pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – (74:70).

Po laimėtų rungtynių "KAMS" ekipos treneris kalbėjo: "Sunkios varžybos buvo, matėsi jog svečiai yra susižaidę, puikiai moką pritaikyti visas gynybos sistemas, dėl to taip sunkiai ir mūsų komandai sekėsi. Mes mažai laiko turėjome, buvo tik vieną treniruotė, tai matėsi trūko aikštelėje to tokio supratimo viens kito. Viskas bus gerai, ateityje bus tik lengviau."

KAMS: Justinas Pavlavičius – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Pūkas – 10 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vytis Bulkevičius – 22 tšk., Gintaras Sabas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Domantas Ladyga – 8 tšk.

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų (2015 vasario 24 d., antradienis, 03:18 val.)