IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Lietuvos geležinkeliai (66:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 14:54 val., peržiūros: 1170

Lapkričio 30 dieną, 19:00h, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių, reguliariojo sezono rungtynės tarp "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkelio" ekipų. Pirmą rungtynių pusę kiek geriau žaidė "Lietuvos geležinkeliai", tačiau po ilgosios pertraukos fortūna labiau šypsojosi šeimininkų ekipai. Persvėrę rezultatą į savo pusę, "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ekipos krepšininkai nugalėjo varžovus rezultatu (66 – 60)

Rungtynėms prasidėjus, kur kas geriau atrodė šeimininkų ekipa. Pradėję varžybas (8-0), "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ekipos krepšininkai turbūt galvojo, jog šiandienos varžybos jiems bus lengvas kąsnelis, tačiau svečiai jau tam pačiam pirmam kėlinuke parodė, jog taip nebus. Per likusią kėlinio dalį persvėrę rezultatą į savo pusę, jie laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (12 – 13)

Antrasis kėlinukas nieko per daug ir nepakeitė. Aikštelėje matėme tokį patį scenarijų. Kėlinio pradžioje geriau atrodę šeimininkai, vėl išsiveržė į priekį (24-18). Tačiau antra kėlinuko dalis šeimininkams vėl buvo nesėkminga. Pralaimėję antrą kėlinuko dalį net (6-17), "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" krepšininkai, ilgosios pertraukos metu turėjo jau 5 taškų deficitą (30 – 35)

Po ilgosios pertraukos žaidimas sustojo abejoms ekipoms. Rungtynės, staiga pasidarė labai nerezultatyvios. Per šį kėlinuką šeimininkai įmetė 14 taškų, tačiau netgi tiek jiems padėjo laimėti ketvirtį 5 taškais, ir nuskambėjus švilpukui lemiančiam trečio kėlinio pabaigą, visiškai panaikinti turėtą deficitą (44 – 44)

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus, vaizdelis aikštelėje vėl buvo panašus į tą kurį matėme pirmoje rungtynių pusėje. Vėl kėlinio pradžia, ir vėl šeimininkai spurtuoja. (8-2), persverdami rezultatą į savo pusę (52-46). Pagal scenarijų lyg ir turėjome laukti svečių komandos atsako, tačiau jo kaip nebuvo taip nebuvo. Ir nors kėlinuko gale jiems pagaliau pavyko priartėti iki 1 taško, tačiau šeimininkai šįkart pranašumo nepaleido. Sėkmingai sumetę baudų metimus ir gerai apsigynę, "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu (66 – 60)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Martynas Kadakauskis – 18 tšk., Rytis Gasparavičius – 13 tšk., Egidijus Kumža – 9 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Žvirblis – 13 tšk., Povilas Kliauza – 12 tšk., Mindaugas Visockis – 10 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ ketvirtfinalio starte skėlė antausį „Vieningam Kaunui“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)