MAYBE vs KAUNO LIBERALAI (59:55)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 10 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Maybe" šventė pirmą pergalę

2012 kovo 10 d., Šeštadienis, 20:48 val., peržiūros: 2074

"Šeštadienį (03.10), Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M "Iššūkio" taurės pogrupio komandos „Maybe“ (šeimininkai) ir „Kauno Liberalai“ (svečiai). Beveik visas rungtynes priekyje buvę aikštelės šeimininkai šventė sunkią pergalę. Tai buvo pirmasis jų įveiktas varžovas šį sezoną. Rungtynių rezultatas – 59:55 (13:9, 16:13, 15:19, 15:14).

Pirmą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu. Jos ketėsi tiksliomis atakomis. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 7:6, priekyje šeimininkai. Tada prabilo šeimininkių snaiperiai ir kėlinio pabaigoje pataikė du tolius metimus, svečiai į tai atsakė tik vienu dvitaškiu. Taip šeimininkai por pirmojo kėlinio įgijo 4 taškų persvarą. Šeimininkus į priekį vedė du tritaškius pataikęs R.Babenskas. Rezultatas po kėlinio – 13:9.

Antrą kėlinuką vėl geriau sužaidė aikštelės šeimininkai. Kėliniui įpusėjus svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 4 taškų, tačiau vėliau šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą ir ilsėtis išėjo turėdami 7 taškų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:22.

Trečią kėlinuką kur kas sėkmingiau pradėjo svečių komanda, jie vedini M. Petraukso sužaidė atkarpą 0:14 ir persvėrė rezultatą savo naudai. M.Petrauskas pelnė 11 iš tų 14 taškų. Tačiau vėliau šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir vėl įgijo 3 taškų pranašumą. Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po ketvirčio – 44:41.

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, kuris naudingesni buvo šeimininkams. Kėliniui įpusėjus jie pirmavo 52:47, tačiau tada prabilo svečių komandos lyderis M.Petrauskas pataikęs du tritaškius iš eilės ir persvėręs rezultatą savo komandos naudai. Bet tada svečiai tarsi sustojo ir iki pat kėlinio pabaigos sugebėjo pelnyti tik du taškus, o šeimininkai tuo pasinaudoję, nors ir sunkiai, pelnė 7 taškus ir šventė pirmąją pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 59:55.

Po rungtynių „Maybe“ komandos treneris, Gediminas Pajeda sakė: "Nu ką, labai džiaugiamės pirmąją pergale. Esam laimingi. Į sezono galą žaidimas jau pradėjo gerėti. Dar laukia paskutinės rungtynės prieš „Triobet“, tikimės pasiekti pergalę ir jose“.

„Kauno Liberalai“ komandos žaidėjas, Liutauras Sakalauskas sakė: „Daug kas negalėjo, daug žaidėjų traumuotų, tai taip ir gavosi, kad vos penkis surinkom. Priešinomės kiek galėjom. Ant galo liko ir keturiese. Atidavėm visas jėgas, sveikinam priešininkus“.

"Maybe" į pirmąją pergalę vedė Remigijus Babenskas 16 tšk., Ignas Sturonas 11 tšk., Gediminas Pajeda 10 tšk.

"Kauno Liberalai" - Marius Petrauskas 28 tšk. (6 periimti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos), Liutauras Sakalauskas 15 tšk., Tomas Prascienius 10 tšk. (16 atkovotų kamuolių)

"Simple" iškovojo pirmąją pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Triobet" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Žali bananai" iškovojo antrąją pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:00 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Maybe" patyrė eilinę nesėkmę (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 16:31 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Kauno Liberalai" paskutiniosiomis minutėmis pasiekė pergalę (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Šernai" išlaikė pergalę savo rankose (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 15:34 val.)"Kauno NTI - PN" iššvaistė solidų pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)