Brentex Trailer vs BuyPCgame.eu (69:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“

2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 21:17 val., peržiūros: 1314

Lapkričio 2-ąją dieną, pirmadienį, „Atžalyno“ mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių G pogrupio mūšyje susitiko namuose žaidusių „Brentex Trailer“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „BuyPCgame.eu“ ekipos.

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai užklupo varžovus nepasiruošusius ir startavo dviem tiksliais metimais, po kurių rezultatas tapo 5:0. Vis dėlto netrukus savo žodį tarė ir „BuyPCgame.eu“ krepšininkai, kurie smeigė porą tritaškių, o po L.Plečkaičio dvitaškio, susitikimo svarstyklės nusviro svečių pusėn (7:9). Antrasis T.Vaitkevičiaus tolimas šūvis trumpam sugrąžino minimalų pranašumą „Brentex Trailer“ ekipa (10:9), tačiau per likusias 5,5 minutės aikštelės šeimininkai sukrapštė vos 3 taiklius baudų metimus (visus juos realizavo V.Mazaronis). Tuo tarpu žaidimo skonį pajautusi „BuyPCgame.eu“ smaginosi aikštėje, surinko 14 taškų ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi dviženkliu atotrūkiu – 13:23.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis komandos apsikeitė taikliais metimais, bet vėliau žaidimo vadžias į savo rankas čiupo „Brentex Trailer“. Aikštės šeimininkai, su T.Vaitkevičiumi priešakyje, poros minučių bėgyje pelnė 10 taškų be atsako ir atstatė pusiausvyrą (25:25), o už minutės Ž.Narjauskas persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (27:25). Paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės minutėmis vyko permainingas žaidimas ir abi komandos dar suspėjo pasidžiaugti persvara savo pusėje, tačiau paskutinį žodį antrajame kėlinyje tarė L.Marčiukonis ir jo tritaškis leido „BuyPCgame.eu“ įpusėjus mačui pirmauti rezultatu 33:34.

Po didžiosios pertraukos nuožmi kova nesiliovė ir komandos toliau neketino nusileisti viena kitai. V.Fomino taiklus tolimas metimas išvedė į priekį „Brentex Trailer“ (36:34), bet į tai priešininkai atsakė 5 taškais ir kuriam laikui įsitvirtino pirmaujančiųjų pozicijoje (36:39). Tiesa ilgainiui viskas vėl pakrypo į kitą pusę ir po dar vieno T.Vaitkevičiaus tikslaus šūvio, 3 taškų pranašumas jau buvo aikštelės šeimininkų rankose (44:41). Žvelgiant į įvykius aikštėje, visiškai ne keista, kad „Brentex Trailer“ ketvirčio finiše vėl džentelmeniškai užleido lyderių pozicijas ir „BuyPCgame.eu“ kėlinį baigė spurtu 2:7, kuris leido prieš lemiamą susitikimo dalį turėti savo rankose 2 taškų pranašumą – 46:48.

Ketvirtajame kėlinyje priekyje didžiąją dalį laiko laikėsi „BuyPCgame.eu“, tačiau įtampa neatslūgo nė akimirkai ir varžovai alsavo į nugarą, Pakankamai klampus žaidimas pristabdė taškų rinkimą, bet nepaisant to, svečiai ketvirčio viduryje padidino atstumą iki 5 taškų (53:58). Nebeturintys kur trauktis „Brentex Trailer“ krepšininkai, pradėjo varžovų krepšio šturmą, surinko 6 taškus paeiliui ir, likus žaisti apie 1 minutę, įgijo minimalų pranašumą (61:60). Jau sekančios atakos metu D.Kondrotas atsakė tiksliu metimu ir palankesnėje situacijoje atsidūrė „BuyPCgame.eu“ ekipa. Sėkmingai apsigynus, svečiai įgijo teisę sutvirtinti pozicijas prie baudų metimo linijos, tačiau abu metimai skriejo pro šalį, o likus žaisti 5 sekundes, „BuyPCgame.eu“ krepšininkai patys pažeidė taisykles ir atidavė kozirius į priešininkų rankas. Tiesa Fortūna nebuvo negailestingai ir šyptelėjo svečiams. Tik vienas tikslus „Brentex Trailer“ baudos metimas, išlygino rezultatą, o per likusį laiką „BuyPCgame.eu“ pergalės išplėšti nesugebėjo ir teko žaisti pratęsimą. Po keturių kėlinių rezultatas buvo 62:62.

Pratęsimas prasidėjo minutės tyla abejose aikštės pusėse, bet vėliau ekipos prabilo ir apsikeitė rezultatyviomis atakomis. „BuyPCgame.eu“ į priekį truktelėjo D.Kondrotas, kuris surinko 5 taškus iš eilės ir gerokai sutvirtino savo komandos šansus iškovoti pergalę. Nors „Brentex Trailer“ turėjo pakankamai laiko ir progų, tačiau jėgų rezervas išseko ir „BuyPCgame.eu“ nepaleido persvaros iš savo gniaužtų iki pat finalinio švilpuko. Galutinis dvikovos rezultatas – 69:73.

Vytautas Gaidys („BuyPCgame.eu“):

Matėm labai atkaklią kovą ir net prireikė pratęsimo. Kas padėjo laimėti jame?

„Na, manau nusiteikimas. Vyrai atėjo gerai nusiteikę dar prieš prasidedant rungtynėms. Aptarėm žaidimo planą ir susitarėm jo laikytis. Manau, kad ne tik pratęsime, bet ir visų rungtynių metu vyrai dirbo iš peties. Buvo kelios atkarpos, kurių nepasisekė gerai sužaisti ir to pasekoje varžovai dar gavo progą pratęsime su mumis pažaisti.“

Paulius Užkurnys („Brentex Trailer“):

„Pralaimėjimą įtakojo tai, kad šiandien nebuvome pilnos sudėties ir sėkmės truputį pritrūko. Šiandien silpnai žaidėme gynyboje, bet ir puolime neblizgėjome. Praradome daug kamuolių ir teko žaisti pratęsimą, o jame visi jau iškišę liežuvius vaikščiojome.“

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė S.Monkevičius (14 tšk., 11 atk. k., 6 per. k., 2 bl.), L.Plečkaitis (13 tšk., 9 atk. k., 6 išpr. pr.), D.Kondrotas (11 tšk., 4 bl., 5 išpr. pr.), L.Marčiukonis (11 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p., 5 išpr. pr.), D.Šikšnys (8 tšk., 6 rez. p.), T.Kerevičius (6 tšk.) ir M.Ugianskas (6 tšk.).

„Brentex Trailer“ komandoje pasižymėjo T.Vaitkevičius (32 tšk., 6 atk. k., 6 išpr. pr., 32 naud. b.), V.Mazaronis (11 tšk., 9 atk. k., 6 išpr. pr.), V.Fominas (10 tšk., 5 išpr. pr.), Ž.Narjauskas (8 tšk., 12 atk. k.), T.Skrupskelis (4 tšk., 7 atk. k.) ir P.Užkurnys (4 tšk.).

„BuyPCgame.eu“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Brentex Trailer“ suklupo pirmąjį kartą po trijų iš eilės laimėjimų (3-1).

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)G pogrupio lyderių kovoje triumfavo „Buritus“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „BuyPCgame.eu“ nusileido „Konsus“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:50 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)