Sportija vs KMAIK (43:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 20:52 val., peržiūros: 1136

Trečiadienio vakarą "Atžalyno" vid. mokykloje, "ALTreklama" C lygos pirmanybių, O pogrupio rungtynėse, "Sportija" priėmė "KMAIK" krepšininkus. Pirmoje rungtynių pusėje atkakliiai priešinęsi varžovams, po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nusileido svečiams triuškinančia persvara – 43:74.

Susitikimo pradžia sėkmingiau klostėsi "KMAIK" krepšininkams, svečiai išsiveržė į priekįš 2:7. "Sportijos" puolimas strigo ir toliau, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 11-os taškų (4:15) ir tik paskutinėmis minutėmis aikštės šeimininkams "atsirišo" krepšys ir skirtumas aptirpo – 11:18 po pirmojo kėlinio pirmavo "KMAIK".

Antrojo ketvirčio pradžioje "KMAIK" spurtavo 2:6 ir susigrąžino dviženklę persvarą (13:34), tačiau aikštės šeimininkai nenusileido ir surengė savo seriją 13:4, taip sumažindami skirtumą vos iki dviejų taškų (26:28). Kėlinio pabaigoje "KMAIK" pelnė penkis iš eilės taškus ir vėl nutolo nuo varžovų – 26:33.

Po ilgosios petraukos žaidimo kontrolę savo rankose laikė "KMAIK". Svečiai jau pirmosiomis minutėmis susigrąžino dviženklę persvarą ir be didesnio vargo ją išsaugojo iki kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų – 35:51.

Paskutiniajame ketvirtyje svečių pranašumas jau buvo akivaizdus, po spurto 0:7, "KMAIK" pervsvara išaugo iki 23-jų taškų (35:58) ir toliau tik didėjo. Rungtynės pasibaigė "KAMIK" pergale rezultatu 43:74.

Sportija: Tautvydas Skrupskelis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidotas Augustaitis – 9 tšk., Šarūnas Žemgulis – 6 tšk.

KMAIK: Gražvydas Mockus – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Jonas Navackas – 16 tšk., Arnas Petrauskas – 12 tšk., Eimantas Degėsys – 11 tšk.

„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)