Agava ASS & E+H vs Dentist team (67:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 00:20 val., peržiūros: 898

Antradienį, kovo 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, lemiamos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Agava ASS & E+H“ bei svečių „Dentist team“. Praktiškai tris kėlinukus pirmavę svečiai visiškai „sugedo“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje. Pasipylusios klaidos, netaiklūs metimai bei svarbiausia neapsigynimas nuo varžovų atakų sudaužė „Dentist team“ ekipos šansus patekti į ketvirtfinalį.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo „Dentist team“ ekipos spurtu į priekį 7:2, prie kurio labiausiai prisidėjo I.Aksomaitis, pelnęs visus komandos taškus. Tuomet „Agava ASS & E+H“ ekipai pavyko priartėti iki minimalaus skirtumo, bet svečiai pelnė penkis taškus paeiliui bei vėl kiek nutolo nuo varžovų. Visgi, šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir išlygino rezultatą, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Dentist team“ komanda, kuri pridėjo dvitaškį ir po pirmojo ketvirčio turėjo dviejų taškų pranašumą – 14:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie netrukus padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Į tai šeimininkai atsakė sėkminga atkarpėle 9:2 ir išlygino rezultatą. Vis tik, kėlinuką dvitaškiu vėl užbaigė „Dentist team“ ekipa ir atstatė turėtą dviejų taškų pranašumą – 31:33.

Trečiajame kėlinyje komandų demonstruotas žaidimas tikrai nedžiugino. Labai nerezultatyvus kėlinukas ir akies netraukiantis komandų žaidimas. Vis tik, tuo pasinaudojo „Dentist team“, kurie pradžiai padidino savo pranašumą iki penkių taškų, o po to ir iki septynių bei išlaikė jį iki pat kėlinuko pabaigos – 37:44. Ketvirtajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Jei dar kėlinuko pradžia nieko blogo nežadėjo svečiams, tai nuo kėlinuko vidurio jie patyrė tikrą fiasko. Per visą šį kėlinį jie suklydo net 11 kartų, o tuo pasinaudojo „Agava ASS & E+H“ ekipa, kuri per šį ketvirtį nei karto nesuklydo. A.Sutkus per gana trumpą laiko tarpą pataikė penkis tolimus metimus ir išvedė savo komandą į priekį. Šoką patyrę svečiai jau nebepajėgė atsitiesti ir „Agava ASS & E+H“ po fantastiško ketvirtojo kėlinio iškovojo pergalę, rezultatu 67:54.

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 10 tšk.

Dentist team: Donatas Stasaitis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Ramunas Baciunas – 10 tšk., Ignas Aksomaitis – 9 tšk.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris neslėpė džiaugsmo: „Po pergalės, žinoma, geros emocijos. Pergalė kainavo labai daug nervų, bet nuotaika gera, nes laimėjom. Aišku, to ir reikėjo tikėtis. Lemiamos varžybos, abi komandos panašaus pajėgumo ir tiesiog labai norėjom laimėti. Galiu pagirti priešininkus. Gražiai ir iki galo kovėsi, tačiau mums sėkmė nusišypsojo. Pas mus vienas žaidėjas „iššovė“ tritaškių ketvirtame kėlinyje ir laimėjom varžybas“.

Ketvirtfinalyje „Agava ASS & E+H“ ekipa susitiks su „Kauno švaros“ komanda.

„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)Visas varžybas pirmavusi ,,Agava ASS & E+H” komanda įveikė savo varžovus ,,KMT” užtikrinamu rezultatu. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:58 val.)