KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs MAKROFLEX (63:57)30+ lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2013 gegužės 04 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio

2013 gegužės 04 d., Šeštadienis, 16:43 val., peržiūros: 2306

Šeštadienį (05.04) A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sportturo" pirmenybių mažojo finalo rungtynės, tarp šeimininkų statusą turėjusių "Kauno Savivaldybė & Policija" ir svečių "Makroflex". Rungtynes rezultatyviau pradėjo aikštelės šeimininkai truputį pabėgę nuo savo varžovų. Vėliau "Makroflex" sugebėjo persverti rezultatą, bei laimėjo ketvirtį 6 taškais. Antrajame kėlinyje puikiai pasirodė "Kauno Savivaldybė & Policija", bei išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. "Makroflex" pademonstravo puikų krepšinį ir išsiveržė į priekį. Paskutiniajame kėlinyje ekipos kovojo labai atkakliai, tačiau pabaigą sėkmingiau sužaidę pergalę pasiekė "Kauno Savivaldybė & Policija" (63:57).

Susitikimą "Kauno Savivaldybė & Policija" pradėjo sėkmingai užbaigusi dvi rezultatyvias atakas (5:0). Varžovai netrukus pelnė pirmuosius taškus, tačiau šeimininkai dar kartą laimėjo atkarpą (5:0) taip išsiverždama jau į priekį jau (10:2). Vis tik antroje kėlinio pusėje puikiai pasirodė "Makroflex" ekipa ir po ilgo galingo spurto (13:0) persvėrė rezultatą savo naudai, bei laimėjo ketvirtį (11:17).

Antrajame kėlinyje šeimininkai puikiai susitvarkė su savo varžovais. Nuo pat ketvirčio pradžios "Kauno Savivaldybė & Policija" pradėjo mažinti atsilikimą. Po kelių atakų šiems pavyko visiškai anuliuoti deficitą. Keletą atakų ekipos žaidė taškas į tašką. Vis tik pabaigoje šeimininkai surengė spurtą, po kurio susikrovė 8 taškų persvarą prieš savo varžovus (32:26).

Trečiąjį kėlinį ekipos pradėjo labai kovingai. Pusė kėlinio nei viena ekipa nesugebėjo išsiskirti, taip žaisdamos taškas į tašką. Įpusėjus ketvirčiui ekipa skyrė 10 taškų skirtumas. Sekanti atkarpa buvo lygi abejoms ekipoms ir skirtumas išliko nepakitęs. Svarbiausia atkarpa prasidėjo, kai "Makroflex" surengė spurtą, po kurio išsiveržė į priekį (47:51).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė labai nerezultatyviai. Ketvirtį šeimininkai pradėjo dar kartą persverdami rezultatą savo naudai, tačiau vos minimaliai išsiveržė į priekį. Netrukus varžovai kontratakavo, bei išsiveržė į priekį. Galutinį tašką padėjo "Kauno Savivaldybė & Policija" snaiperiai paskutinį kartą persvėrę rezultatą. Paskutiniąsias atakas sėkmingiau užbaigusi "Kauno Savivaldybė & Policija" išplėšė pergalę, bei pasidabino "30+" lygos bronzos medaliais (63:57).

"Kauno Savivaldybė & Policija" ekipą į pergalę vedęs, bei mažojo finalo MVP tapęs Tadas Ališauskas (16 tšk. 10 atk.kam. 10 išpr.praž. trigubas dublis) Gintautas Eirošius (13 tšk. 13 atk.kam. dvigubas dublis) Raimondas Baltrušaitis (11 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"Makroflex" komandoje išsiskyrė Gražvydas Davidavičius (12 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Andrius Knezys (18 tšk. 6 atk.kam) Nerijus Dirsė (8 tšk. 5 atk.kam).

Rungtynių komentarus rasite video skiltyje.

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:00 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Kauno Autobusai" nepaliko vilčių "Kauno Savivaldybei & Policijai" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)