Jonavos LSK „Technoera“ vs Dumblas (58:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Dumblas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 01:15 val., peržiūros: 962

Ketvirtadienį, lapkričio 12 dieną, Batėgalos universaliame daugiafunkciniame centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Jonavos LSK „Technoera“ bei svečių „Dumblo“. Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidė gan produktyvų kėlinį ir susikrovė šiokį tokį pranašumą. Vėliau komandų žaidime pasimatė daugiau broko, jos pradėjo dažniau klysti bei sunkiau užpuolė varžovų krepšį. Visas rungtynes taškas į tašką kovojusios komandos, dėl pergalės grūmėsi ir paskutinėmis sekundėmis, bet sėkmė šįkart nusišypsojo „Dumblo“ ekipai, kuri ir iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir sužaidus kelias minutes, šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė „Dumblo“ ekipa ir įsiveržė į priekį. Tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Jonavos LSK „Technoera“ komanda, kuri laimėjo atkarpėlę 7:2 bei išlygino rezultatą. Visgi, kėlinį kur kas sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie spurtavo 8:0 ir po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų pranašumą – 15:23. Antrajame kėlinyje svečiai krito į duobę. Jie pradėjo kur kas dažniau klysti nei pirmajame kėlinyje ir tas atsiliepė švieslentėje. Šeimininkų puolimas irgi neblizgėjo, tačiau buvo kur kas geresnis už savo varžovų. Jonaviečiai kėlinuką pradėjo 10:0 spurtu, o pirmuosius taškus šiame kėlinyje „Dumblo“ ekipa pelnė sužaidus beveik aštuonias kėlinio minutes. Tuomet krepšys jiems atsirišo ir jie kėlinį užbaigė 11:2 spurtu bei po pirmosios rungtynių pusės turėjo septynių taškų atotrūkį – 27:34.

Visą trečiąjį kėlinį komandos žaidė apylygiai. Šeimininkams nepavykdavo priartėti arčiau varžovų, o svečiams nepavyko susikrauti įtikinamesnio pranašumo. Vis tik, trečiąjį ketvirtį vienu tašku laimėjo „Dumblas“, tad po trijų kėlinukų turėjo vėl aštuonių taškų pranašumą – 44:52. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo vienu taikliu baudos metimus, o tuomet vėl krito į duobę, kaip ir antrajame rungtynių kėlinyje. Jie apie penkias žaidimo minutes nesugebėjo sukrapštyti nei taško, o tuo pasinaudojo „Jonavos LSK „Technoera“ bei išlygino rungtynių rezultatą. Tuomet keturis taškus be atsako pelnė „Dumblo“ ekipa, bet šeimininkai pataikė taiklų tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet „Dumblo“ ekipa pataikė du dvitaškius bei įgijo penkių taškų pranašumą. Kitoje aikštelės pusėje šeimininkai pataikė abu baudos metimus ir likus apie 20 sekundžių turėjo trijų taškų deficitą. Visgi, prasižengti prieš varžovus jiems pavyko negreitai, tad iki kėlinio pabaigos buvo likusios aštuonios sekundės, kuomet „Dumblo“ ekipos žaidėjas stojo prie baudų metimo linijos. Sėkmė nusišypsojo „Jonavos LSK „Technoera“ ekipai, kadangi jų varžovas prametė abu baudos metimus ir jie turėjo šansą išlyginti rezultatą. Visgi, tolimas metimas skriejo pro šalį ir „Dumblas“ iškovojo sudėtingą pergalę, rezultatu 58:61.

Paulius Žekonis („Dumblas“):
„Pagelbėjo patirtis. Visgi, daugumai komandos narių jau virš 30 metų, ko gero tai buvo lemiamas faktorius. Aišku, pagelbėjo atkovotas kamuolys, pats pataikiau svarbų metimą. Varžovų komanda gan nebloga, puikų krepšinį demonstruoja. Truputį pasimetėm, bet turbūt vėl ta pati patirtis. Gal kai kur greitesni, gal kai kur šoklesni kai kuriose vietose, tad viskas taip ir susidėliojo“.

Jonavos LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 17 tšk., Tautvydas Banys – 15 tšk. (14 atk. kam.), Artūras Saliuta – 8 tšk.

Dumblas: Paulius Žekonis – 21 tšk., Lukas Steikūnas – 12 tšk. (17 atk. kam.), Rimantas Šiumeta – 7 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)Dumblas šoktelėjo į 2 vietą turnyrinėje lentelėje (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)